موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-04-2015، 04:58 PM)ایدا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2015، 04:55 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان همراه اول برای پیش بینی درست بازی امروز استقلال و ذوب آهن ( شروع بازی ساعت 19 امروز )

برد استقلال عدد 1 به 203060
برد ذوب آهن عدد 2 به 203060

الان بفرستیم ؟؟؟ بنظرتون کدوم میبره ؟؟؟؟

من که فک کنم استقلال شانسش بیشتره
دوبازی قبلیشم باحته با توپ پر میاد ک ببره
استدلالو حال کردین
حالا اگه بازی مساوی بشه شارژ چی میشه؟
(10-04-2015، 05:29 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا اگه بازی مساوی بشه شارژ چی میشه؟

سلام

بازی امروز برای لیگ برتر هستش که قاعدتا باید گزینه تساوی رو میذاشتن که نذاشتن..چاره ای نیست شما برد استقلال یا برد ذوب آهن رو بفرستین تا ببینیم نتیجه بازی چی میشه.
kalm و 7sin میدن ؟؟؟؟
(10-04-2015، 05:41 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kalm و 7sin میدن ؟؟؟؟
اره
من برد استقلال رو فرستادم اما برام هیچ پیامی نیومد برای شما اومد؟؟؟ Angry.gif
سلام بچه ها من هر کار میکنم مسابقه کلمه لغو نمیشه لغوش که میکنم فرداش از 8282 پیام میاد چیکار کنم Sad.gif
(10-04-2015، 05:59 PM)fateme22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

شما پیامهای تبلیغاتی رو اگه غیر فعال هستش فعال کنید تا جواب پیام 203060 براتون بیاد.
برای فعالسازی پیامهای تبلیغاتی همراه اول ستاره 8999 مربع رو بزنید بعدش گزینه 2 رو انتخاب کنید تا فعال بشه.
(10-04-2015، 05:59 PM)sara.72. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها من هر کار میکنم مسابقه کلمه لغو نمیشه لغوش که میکنم فرداش از 8282 پیام میاد چیکار کنم Sad.gif

سلام

شما دوباره عضو مسابقه بشید بعدش لغوش کنید تا دیگه پیغامی از این مسابقه براتون نیاد.
(10-04-2015، 06:01 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2015، 05:59 PM)fateme22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

شما پیامهای تبلیغاتی رو اگه غیر فعال هستش فعال کنید تا جواب پیام 203060 براتون بیاد.
برای فعالسازی پیامهای تبلیغاتی همراه اول ستاره 8999 مربع رو بزنید بعدش گزینه 2 رو انتخاب کنید تا فعال بشه.

سلام
تازه ازشر تبلیغات خلاص شده بودماااااا خخخخ
گفت تا24ساعت اینده فعال میشه فک کنم نشه شرکت کنم برای بازی
میــــــــسی بازم