موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-04-2015، 07:04 PM)pedar BOZORG نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-04-2015، 07:01 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همین ک زدم داد
:shy.gif :

اون وسطا که شارژتو میزدی، دست منم درد نکنه Biggrin.gif  خدارو شکر خیرم به 2نفر رسید تا الان Shy.gif

Biggrin.gif
شما کدو گذاشتی؟
:
سیستمش کد و عبارتی که برای شارژ گرفتن گذاشته رو برای خیلیا تشخیص نمیده و اگه بخوای تو مسابقش شرکت کنی خیلی شیک و مجلسی بهت پیام میده و میگه جواب درسته و سوال بعدی رو می فرسته، من الان به یه سوالش پاسخ دادم سریع گفت آفرین جوابت درسته و سوال بعدی رو پرسید ولی وقتی بعدش ks 125 رو فرستادم گفت عضو مسابقه نیستی. مرسی ایرانسل خیلی شیوه خوبی رو برای شارژ خوری انتخاب کردی احسنت به تو Biggrin.gif
بهتره که صبر کنید تا بگه سرویسهای...غیره فعاله....دوباره ozv رو بفرسین
اون مسابقه 5شنبه شارژداد فکرنکنم بده
منم شارژ میخام؟؟؟؟؟ گریه گریه گریه گریه گریه
(11-04-2015، 07:09 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-04-2015، 07:04 PM)pedar BOZORG نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-04-2015، 07:01 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همین ک زدم داد
:shy.gif :

اون وسطا که شارژتو میزدی، دست منم درد نکنه Biggrin.gif  خدارو شکر خیرم به 2نفر رسید تا الان Shy.gif

Biggrin.gif
شما کدو گذاشتی؟
:

بعله ایشالا بتونی باهاش 10ساعت حرف بزنی Biggrin.gif
(11-04-2015، 07:09 PM)ایدا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-04-2015، 07:07 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جشنواره بزرگ فصل ورزش
به ضربه آزاد خوش آمدی
4 دستگاه خودروی MVM 110
61000 کارت شارژ
با شرکت در مسابقه زیر برای هر سوال امتیاز دو برابر بگیر
20- جام ملت ها
کدمسابقه روبفرست
ادامه با ارسال 0 به 20145
لغوباارسال L به 20145
قیمت هر پیام 120 تومان
پشتیبانی:88011796
رازهای محبوبیت با ارسال 7140به8494
بهت شارژ داد؟؟

همون دیشبیه فک کنم
(11-04-2015، 07:09 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیستمش کد و عبارتی که برای شارژ گرفتن گذاشته رو برای خیلیا تشخیص نمیده و اگه بخوای تو مسابقش شرکت کنی خیلی شیک و مجلسی بهت پیام میده و میگه جواب درسته و سوال بعدی رو می فرسته، من الان به یه سوالش پاسخ دادم سریع گفت آفرین جوابت درسته و سوال بعدی رو پرسید ولی وقتی بعدش ks 125 رو فرستادم گفت عضو مسابقه نیستی. مرسی ایرانسل خیلی شیوه خوبی رو برای شارژ خوری انتخاب کردی احسنت به تو  Biggrin.gif

دستش درد نکنه خیلی زحمت میکش واقعا، اتاق فکرشون عالیه
0212من میتونم! Wink.gif
یه کلمه برات در نظر گرفته شده سعی کن اونو حدس بزنی
من چندتا راهنمایی برات دارم
راهنمایی اول:
یکی از انواع آثار هنری و محصول فرهنگی که در سالهای اخیر گسترش زیادی یافته
اگه بتونی درست حدس بزنی 2000 امتیاز میگیری
کلمه ای که حدس میزنی را بفرست
رازهای محبوبیت با ارسال 7140به8494