موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ضاهرا مسابقه KALM
kalm که دیروز پریروز به ما جواب نمیداد من لغو کردم الان بزنم اونایی که نگرفتم دیگه نمیده؟ Sad.gif
(10-04-2015، 07:20 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kalm که دیروز پریروز به ما جواب نمیداد من لغو کردم الان بزنم اونایی که نگرفتم دیگه نمیده؟ Sad.gif

نه من امتحان کردم
با یه خط امتحان کن.فکر نکنم بده.اما با یه خط امتحان ضررش کمه.اینا که هنوز می پرسن مشخصه تازه واردن.یا خطای جدید دارن که هنوز ثبت نام نکرده بودن
سلام
kalm شارژ میده من چندتا گرفتم
فقط به اونایی که تا حالا نگرفتن
(10-04-2015، 04:55 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان همراه اول برای پیش بینی درست بازی امروز استقلال و ذوب آهن ( شروع بازی ساعت 19 امروز )

برد استقلال عدد 1 به 203060
برد ذوب آهن عدد 2 به 203060

آقا رضا آیا ایرانسل پیش بینی نداره؟
(10-04-2015، 07:30 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2015، 04:55 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان همراه اول برای پیش بینی درست بازی امروز استقلال و ذوب آهن ( شروع بازی ساعت 19 امروز )

برد استقلال عدد 1 به 203060
برد ذوب آهن عدد 2 به 203060

آقا رضا آیا ایرانسل پیش بینی نداره؟

نه اما شما میتونی از طرح ارسا 3 کد استفاده کنی خیلی هم عالیه
(10-04-2015، 07:18 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای ارامش ممنون که کدا رو گذاشتی ولی من زحمت کشیدم همه کدها رو بترتیب کردم و صفحه اول گذاشته بودم که شما هم گذاشتیشون حالا لیستم پخش نشه سایتای دیگه Biggrin.gif
ساحل جان من دخترم اقا نیستم Angry.gif
نه خیالت راحت Shy.gif
آقا حامد پیش بینی ایرانسل همون کفش طلایی بوده که چون قبلا به اکثریا کد تکراری میداده دوباری گذاشت من شرکت نکردم که البته بار دوم کد صحیح رو روز بعدش فرستاده بود بعدش هم که کفش طلایی بجای پیش بینی این کدای 3 نفری گذاشت  Biggrin.gif