موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قرعه کشی شارژ ایرانسل 20 تیر ساعت 4:30
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
شب بخیر به بچه های انجمن شبانه روزی
(11-07-2015، 04:48 AM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی غم و نرگسی دوتاتونم که برنده شدید +خودم.مبارکتون.
حالا هر وقت رفتید  حرم حتما واسه منم دعا کنید بگید امام رضا خواسته رویا براورده کن.یادتون نره...

حتما رویا جان... Wink.gif
(11-07-2015، 04:41 AM)mahvash0088 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نفر ششم و اخر:Nargesi مبارکت باشه عزیزم

آآآخ جووون
عجب شانسي اخرين نفر
مرسي عزيزم بازم از اين كارا بكن
من بیدار بودم منتها مهمونم نتونستم اعلام حضور کنم مبارک برنده ها باشه
(11-07-2015، 04:56 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 04:48 AM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی غم و نرگسی دوتاتونم که برنده شدید +خودم.مبارکتون.
حالا هر وقت رفتید  حرم حتما واسه منم دعا کنید بگید امام رضا خواسته رویا براورده کن.یادتون نره...

حتما رویا جان... Wink.gif

فدات
چشم حتما
مبارک باشه برنده ها و تشکر از mahvash0088
با همتون قهرم Undecided.gif Confused
نميدونم چراهميشه اسماي قرعه كشي تقريبأيك جوره خخخ
خب ظاهرا برنده نشدم...
شارژنوشجون برندگان باشه...
شب و روز همگی بخیر...
این هم دعا بیست و چهارم روز ماه رمضان...
قبول باشه...

‏[‏ ﺍَﻟﻠَّﻬُﻢَّ ﺇِﻧِّﻲ ﺃَﺳْﺄَﻟُﻚَ ﻓِﻴﻪِ ﻣَﺎ ﻳُﺮْﺿِﻴﻚَ ﻭَ ﺃَﻋُﻮﺫُ ﺑِﻚَ ﻣِﻤَّﺎ ﻳُﺆْﺫِﻳﻚَ
ﻭَ ﺃَﺳْﺄَﻟُﻚَ ﺍﻟﺘَّﻮْﻓِﻴﻖَ ﻓِﻴﻪِ ﻟِﺄَﻥْ ﺃُﻃِﻴﻌَﻚَ ﻭَ ﻟﺎَ ﺃَﻋْﺼِﻴَﻚَ ﻳَﺎ ﺟَﻮَﺍﺩَ ﺍﻟﺴَّﺎﺋِﻠِﻴﻦَ
]

( ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺁﻧﭽﻪ ﺭﺍ ﻛﻪ ﺭﺿﺎﻯ ﺗﻮ ﺩﺭ ﺍﻭﺳﺖ ﻭ ﺑﻪ ﺗﻮ ﭘﻨﺎﻩ ﻣﻴﺒﺮم ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻧﺎﭘﺴﻨﺪ ﺍﺳﺖ
ﻭ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺗﻮﻓﻴﻖ ﻣﻴﺨﻮﺍﻫﻢ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯ ﻫﻤﻪ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻓﺮﻣﺎﻥ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﻫﻴﭻ ﻧﺎﻓﺮﻣﺎﻧﻰ ﻧﻜﻨﻢ ﺍﻯ ﺟﻮﺩ ﻭ ﻋﻄﺎ ﺑﺨﺶ ﺳﺆﺍﻝ ﻛﻨﻨﺪﮔﺎﻥ. )
مطمئن هستید من برنده نشدم؟
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14