موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قرعه کشی شارژ ایرانسل 20 تیر ساعت 4:30
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(11-07-2015، 02:02 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 01:49 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 01:47 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر نمیکنید ساعتش یکم دیر باشه Undecided.gif

نه همچی فکری نمیکنیم... Biggrin.gif

میشه منم شرکت کنم؟ Tongue.gif

بله که میشه...چرا نشه... Biggrin.gif
لیلون دماغ یک شارژ با ادم چ کارا که نمیکنه.... Biggrin.gif
منم بیدارم... Dodgy.gif
(11-07-2015، 02:20 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 02:02 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 01:49 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 01:47 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه همچی فکری نمیکنیم... Biggrin.gif

پس منم شرکت نمیکنم Biggrin.gif
(11-07-2015، 02:05 AM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 02:01 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 01:59 AM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من كه بيدارم فقط يكم چشام رگ رگي شده و سرخ شده ههه چ ميكنه اين شارژ با ادم

از بیدار بودن که منم بیدارم ولی ممکنه بعضیا خوابشون ببره

إ يعني اگه بخوابيم شارژ نميده!!!
من دختر خوبيم نمازمو ميخونم شارژمو بده خخخخ

افرین دختر خوب....
نه کسایی که بیدار باشن سه بار اسمشونو مینویسه و تو قرعه کظی شرکت میده.. Biggrin.gif
(11-07-2015، 02:23 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 02:20 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس منم شرکت نمیکنم Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif
دوساعت دیگه قرعه کشیه
منم بیدارم ولی ممکنه نت نداشته باشم
تا الان ک چون داداشم کار داشته بابا مودم خاموش نکرده
(11-07-2015، 02:28 AM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوساعت دیگه قرعه کشیه

فکر کنم یه بار گفته بودی ها Undecided.gif
منم هستم
(11-07-2015، 02:32 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 02:28 AM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوساعت دیگه قرعه کشیه

ندیدم
فک کردم نیمده
یکی پاکش کنه
(11-07-2015، 02:32 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوساعت دیگه قرعه کشیه

یکی بهش بگه فهمیدیم هستی...
اصلا برو بخواب یه شارژ بدون قرعه کشی بهت میدیم.. Biggrin.gif
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14