موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قرعه کشی شارژ ایرانسل 20 تیر ساعت 4:30
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(11-07-2015، 02:45 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 02:32 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 02:28 AM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوساعت دیگه قرعه کشیه
منم بیدارم ولی ممکنه نت نداشته باشم
تا الان ک چون داداشم کار داشته بابا مودم خاموش نکرده

فکر کنم یه بار گفته بودی ها Undecided.gif

یکی بهش بگه فهمیدیم هستی...
اصلا برو بخواب یه شارژ بدون قرعه کشی بهت میدیم.. Biggrin.gif

گی میفرستی؟
(11-07-2015، 02:53 AM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 02:45 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 02:32 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-07-2015، 02:28 AM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوساعت دیگه قرعه کشیه
منم بیدارم ولی ممکنه نت نداشته باشم
تا الان ک چون داداشم کار داشته بابا مودم خاموش نکرده

فکر کنم یه بار گفته بودی ها Undecided.gif

یکی بهش بگه فهمیدیم هستی...
اصلا برو بخواب یه شارژ بدون قرعه کشی بهت میدیم.. Biggrin.gif

گی میفرستی؟

تا سال دیگه برات میفرستم...
ولی اگه برنده بشی همین امروز... Biggrin.gif
سلام منم هستم
مگه چند تا شارژه؟ که اینارو عذاب میده ساعت 4نیم؟
(11-07-2015، 03:02 AM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوتا.... Biggrin.gif
چه خبره اینجا،،،،،هرچی کاربر گمنام بودپست دادند،،
*****اگر جایی مونده من را هم بنویس*****
دوستان چون تعداد افراد زیاده یک شارژ دیگه هم اضاف میکنم ۳تا میدم اقای Evenfall هم دوتا شارژ متقبل شدن انشالله ۵تا شارژ میدیم
(11-07-2015، 03:13 AM)mahvash0088 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چون تعداد افراد زیاده یک شارژ دیگه هم اضاف میکنم ۳تا میدم اقای Evenfall هم دوتا شارژ متقبل شدن انشالله ۵تا شارژ میدیم

پ بزن کف قشنگه رو... Shy.gif
(11-07-2015، 03:02 AM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخدا بحث عذاب دادن نیس شما ساعت ۷ هم حضورتونو اعلام میکردین تو قرعه کشی شرکت داده میشدید بدون اینکه الان هم بیدا. باشید اما گفتم کسایی ک این موقع باشه ک نماز صبحمونم بخونیم و کسایی ک بلند میشن واسه سحر و نماز اسمشون ۳بار نوشته میشه
(11-07-2015، 03:20 AM)mahvash0088 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخدا بحث عذاب دادن نیس شما ساعت ۷ هم حضورتونو اعلام میکردین تو قرعه کشی شرکت داده میشدید بدون اینکه الان هم بیدا. باشید اما گفتم کسایی ک این موقع باشه ک نماز صبحمونم بخونیم و کسایی ک بلند میشن واسه سحر و نماز اسمشون ۳بار نوشته میشه

من ک مشکلی ندارم خودم هر شب 5 به بعد میخوابم...اخه بعضیا هی میگفتن تا الان بیداریم خوابمون نگیره گفتم...
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14