موبایل روز

نسخه‌ی کامل: پیش بینی بازی فوتبال و والیبال
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
با سلام خدمت کاربران موبایل روز
در این تاپیک میتونی راجب پیشبینی فوتبال و والیبال بحث و گفتگو کنین.
قوانین سایت رعایت کنین و از دادن اسپم پرهیز کنین.
دیگه راجب این موضوع تاپیک نزنین در صورت مشاهده اخطار میگیرین Lightbulb.gif
کاربران من بعد از ظهر پیش بینی شرکت کردم و نوشت مهلت تموم شده، مهدی عزیز کجایی بقیه دوستان شرکت کردن تا چ موقع میشده پیش بینی رو شرکت کرد؟ البته بدی دیگش این بود ک باید 3 پیام میفرستادیم تا نظرسنجی ثبت میشد و بار آخر ت 1 فرستادم قبلا با 1 یا 2 ب 203060 هم میشد شرکت کرد ولی اینبار نوشته بود ت 1 بفرستین. البته دوبار 1 فرستادم بار آخر ت 1 ولی بعد متوجه شدم مهلت تموم بوده:(
نتیجه نهایی

فولاد 1-2 تراکتور 
من فرستادم نظرم درست بود چرا شارژ نیومد Huh.gif
(16-10-2015، 09:08 PM)saeid0079@gmail.com نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فرستادم نظرم درست بود چرا شارژ نیومد Huh.gif

اگه منظورتون بازی فولاد و تراکتور هست که فردا شارژ پیش بینیو میده
هر وقت فعال شه شارژش یکی از دوستان تاپیک شارژ اعلام میکنه
ممنون
2000 تومن شارژ برای پیش بینی درست بازی
در بازی رئال مادرید  - لوانته مجموعا چند گل زده میشود؟

0 یا  1  گل                عدد  1
     2 یا  3   گل               عدد  2
     بیشتر از 3   گل        عدد  3
 عدد گزینه مورد نظر رو به  203060 ارسال کنید

ساعت 17:30 شبکه ورزش
پیش بازی رئال مادرید و لوانته؛ کهکشانی که ستاره هایش کم سو شده اند!
 تیم فوتبال رئال مادرید امروز از ساعت 17:30 به وقت ایران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو پذیرای لوانته رده هجدهمی است. این دیدار اولین دیدار هفته هشتم لالیگا می باشد.

کریم بنزما، جیمز رودریگز، کارواخال، مودریچ و به احتمال فراوان پپه رئال مادرید را در مصاف با لوانته همراهی نمی کنند.

رافائل بنیتز هیچگاه فکرش را هم نمی کرد که تنها در ابتدای فصل حضورش در رئال مادرید، در هر مقطع 4 یا 5 بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداشته باشد. این در حالی است که مصدومیت راموس، دانیلو و بیل هم بتازگی رفع شده است و بازی دادن آنها ریسک بزرگی است.

در چنین شرایطی استفاده از بازیکنان جوان و خرید های جدید و بی سر و صدای رئال می تواند راه چاره باشد.

کریستیانو رونالدو بر خلاف اینکه در این ماه و ماه گذشته رکورد های مختلفی را جابجا کرد، کمی دچار مشکل گلزنی شده است. درست است این بازیکن تا کنون 5 گل به ثمر رسانده است، اما این تعداد گل را تنها در یک دیدار به ثمر رسانده است و در شش بازی دیگر رئال پایش به گلزنی باز نشده است. رونالدو امیدوار است در این دیدار خانگی بتواند این تعداد گلزنی را تغییر دهد.

رونالدو در هفته گذشته جایزه بهترین گلزن رقابت های اروپایی با 48 گله زده در فصل گذشته را دریافت کرد و در تصاحب جایزه کفش طلا رکورد دار شد. این بازکن پرتغالی تا کنون چهار کفش طلا به دست آورده است.

رئال مادرید تا کنون 20 بار به مصاف لوانته رفته است که به 17 پیروزی، یک تساوی و 2 شکست دست یافته است. رئال در حال حاضر با 15 امتیاز مکان دوم جدول را در اختیار دارد و با پیروزی در این دیدار و شکست ویارئال می تواند به صدر جدول برود. لوانته هم با 6 امتیاز در جایگاه هجدهم قرار دارد.
کدوم رو بزنیم 1 یا 2 ؟
دوستان نتایج  بازی رئال و لوانته در چند سال اخیر
شاید تو انتخاب گزینه درست کمکتون کنه:
15 مارس 2015: رئال 2 . لوانته 0
18 اکتبر 2014: رئال 5. لوانته 0
9 مارس 2014: رئال 3. لوانته 0
5 اکتبر 2013 : رئال 3 . لوانته 2
6 آوریل 2013 : رئال 5 . لوانته 1
12 نوامبر 2012: رئال 2. لوانته 1
13 فوریه 2012 : رئال 4. لوانته 2

در حال حاضر رئال در جدول لالیگا با 15 گل زده و 2 گل خورده از 7 بازی در رده دوم و لوانته  با 6 گل زده و 12 گل خورده در رده 18 جدول هست..
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18