موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ برای کاربرای خوب بدون قرعه کشی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
خیلی ممنون پاییز جان بابت شارژ Angel.gif Angel.gif Angel.gif Heart.gif
(04-02-2016، 07:08 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون پاییز جان بابت شارژ Angel.gif  Angel.gif  Angel.gif  Heart.gif

خاهش میکنم دوست خوب قابل شما و سایر دوستانی ک این مدت تاپیکام فعال بودن و نظر میدادن سوالای تصویری و یا سایر تاپیکا رو نداره :) اولویتهای بعدی آقا عارف و خانم ریحانه و خانم شهزاد و چند نفر دیگه از دوستان هستن ک ایشالا دفعات بعد شارژ ناقابل اونام میدم و البته بی تعارف هر یک از دوستان خوب و فعالم شارژ ناقابلشونو الان میخان خصوصی یا تاپیک بگن  Biggrin.gif
ممنونم بخاطرشارژت پاییزجووووونم.بازم حاضرم توتمام تایپک هات نظربدم وبحث کنم باافتخار Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif
(05-02-2016، 12:08 AM)فاطما نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم بخاطرشارژت پاییزجووووونم

خواهش دوست خوب ایشالا شما دوستای خوب بیشتر بیاین تاپیکا یوخ منو تهنا نذارین هرچن فکنم دوستا هنوزم درگیر درس و دانشگاه هستین Biggrin.gif
باور کنم اینقدسرم شلوغه نگوامروزکلی ترجمه کردم واسه پایان نامه بعد فهمیدم ربط به موضوعم نداره بدجورعصبانی شدم بعدگفتم بیام پیش شمادوستان
پس حسابی روز پرمشقتی داشتین حالا امیدوارم صفحاتش زیاد نبوده باشه و البته الان ک معمولا پایان نامه و ترجمه دانشگاه میدن مترجما انجام میدن و دانشجوها راحت فقط نمره میگیرن
البته خوبه ماشالا جوونای این دوره مثه شما ب همه کارشون میرسن و خصوصا شما و اقا عارف ک ارشدم هستین و رشته های سخت حسابی زرنگین  Biggrin.gif
لطف دارید شماعززززززززززیزززززززززززززززم نمرهام هنوز نیومده خیلی استرس دارم هنوز Sad.gif Sad.gif Sad.gif
ایشالا نمره هاتون خوب میشه و البته بعضی دانشگاها ک میگن دانشجوها از استادا هر طور شده نمره میگیرن :)
منم از کاربرای خوبم به منم شارژ میدین؟
پاييز ممنون بابت تاپيكات بخصوص تاپيك گلچين مسابقات
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16