موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ برای کاربرای خوب بدون قرعه کشی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
ممنون iran92 Heart.gif
iran92
بابت شارژی که بهم دادی ممنونم ازت Heart.gif
منم جز خوبام؟؟
اگ هستم ممنونم از هدیتون!
اگ هم نیستم بازم ممنون Angel.gif
با اینکه آقا البرت شما هم نمیشه گفت کاربر خوب نیستی ولی این مدت کم میومدی و بیشترم برای سوال پرسیدن ک مثلا خواب موندی فلان شارژ هست یا نیست میومدی! :) حالا انشاله در آینده اگه بیشتر تاپیک فعال و پاسخگو باشین شارژ رایگان هدیه تعلق میگیره :)
(26-10-2015، 04:58 PM)iran92 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اینکه آقا البرت شما هم نمیشه گفت کاربر خوب نیستی ولی این مدت کم میومدی و بیشترم برای سوال پرسیدن ک مثلا خواب موندی فلان شارژ هست یا نیست میومدی! :) حالا انشاله در آینده اگه بیشتر تاپیک فعال و پاسخگو باشین شارژ رایگان هدیه تعلق میگیره :)

ایول خوب یادته
همش خواب بودم Biggrin.gif
مرسی
ممنون از iran92 بابت شارژی که دادن Shy.gif
با تشکر از دوستان چنتا از دوستان مثه آقای Sajad_N براشون شارژ فرستادم حتی خبر ندادن ک استفاده کردن یا نه و دو دوست خوب خانم sanaz_98 و babaee.arman هم ک شارژ رو قبول نکردن ولی این دو کاربر خوب هم همیشه بمن لطف دارن Heart.gif
سلام،،،ممنون بابت لطفتون،
ان شاا...موفق وموئدباشید
ممنون دوست خوبم آقا حسین از لطفت. عزیزان دیگه ک اینهمه بمن لطف داشتن کجان اگه هنوزم میان پیام خصوصی بدن جایزشون رو بفرستم Biggrin.gif
خوب حالا ی سرجمع میکنم. تا کنون 52 شارژ، این سری ب دوستان خوب و شرکت کننده های صندلی داغ دادم، فکنم دیگه همه موجودی شارژم ته کشید  Biggrin.gif

b0z0rgmehr ، sepidee ، arasheslai ، هیچکس ، حامد 551 ،، vahid.q ، mohammadamin17 hossein2 ، armanyazdi ، MaNi ، Mᴀʏsᴀ ، mahdi6713 ، persia ، ♧سحاقی♧، MEHRAN-N ، shahzad ، BlackBerry ، jaeger ، vantiar ،alimajrai ،anita93، elecboy ،T.S.T، ho_ostad، saeed_black، ...m، javad73 morteza1364  ، amir.player1 ، albert ، hosein25 ، meisam3 ، hossien27

2 تا برای دوست عزیزم arefu  (یکی برای دلنوشته)

برای صندلی داغ:

Poya ، arefu ، Mᴀʏsᴀ ، 228 ، m ، amir.player1 ، saeed_black ، حامد 551 ( 2 تا) ، javad73 (شارژ 2 تا ) ، abasi ،
 ،mohammadamin17 ، majidsadeghi، arasheslai
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16