موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ برای کاربرای خوب بدون قرعه کشی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
پاییز واسه کاربرای خوب فقط یه بار شارژ میدی؟ اگه دوباره هم هست بعضی مواقع اینجا سر بزنیم.
پس شارژ من چی شد پاییز جان  Sad.gif
(19-03-2016، 05:17 PM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاییز واسه کاربرای خوب فقط یه بار شارژ میدی؟ اگه دوباره هم هست بعضی مواقع اینجا سر بزنیم.

البته آقا امیتا به بعضی از دوستان تا 3 بار یا بیشترم شارژ میدادم ولی بیشتر ب اونایی ک صندلی داغ داوطلب میشدن یا در سایر تاپیکام نظر میدادن و .. حالا باید دید وضعیت شارژ ازین بعد چگونه هست و به احتمال زیاد سال جدید هم شارژ ایرانسل همچنان کم خواهد بود Biggrin.gif
(19-03-2016، 05:33 PM)داریوش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس شارژ من چی شد پاییز جان  Sad.gif

البته شما هم ظاهرا جدید اومدی و بیشتر ب کاربرای قدیمیتر ک راهنمایی میکردن شارژ میدادم حالا شما هم چون پستا سپاس میدادین براتون یک شارژ همراه میفرستم ولی دیگه به سایر کاربرای تازه واردتر فعلا شارژ نمیدم Biggrin.gif
شارژ دریافت شد ممنون پاییز عزیز Wink.gif
منم موخام

الیته بزودی فعالیتمو شروع میکنم

یخده سرم شلوغه
دی:
پس من چی؟
دوستان فعلا تو نوبت باید باشین البته آقا محمد رو هم الان میفرستم و امیدوارم بیشتر تاپیک فعال و پاسخگو و کد اعلام کن و .. باشین Biggrin.gif
payiz
ممنون بابت ارسال شارژ Blush.gif
ممنون بابت شارژ
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16