موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قرعه کشی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(11-01-2016، 12:02 AM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ايندفعه هم 32 تا ببينم چي ميشه

برادر عزیز گفتم شماره های قبلیو نگین، دوباره امیر عباسو اعلام کنم؟؟؟؟

5 دقیقه وقت نداشتم دوباره بنویسم اسامیو
شماره ی اخر Biggrin.gif Biggrin.gif
(11-01-2016، 12:03 AM)cinere نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5
Heart.gif

نفر چهارم  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکتون باشه
به نظرم در حالت کلی واقعا حرکت قشنگی بود. به همه کسانی که برنده شدن تبریک میگم. هم یه فاتحه ای بود برای رفتگانمون هم یه رقابت ایجاد شد که هیجان داشت هم رفاقت ها بیشتر شدن فارغ از اینکه کی برد و کی برنده نشد به شخصه میگم لایک داشت این اتفاق. من با این اینترنت داغون گوشیم نصف پیامها رو بیشتر نتونستم سپاس بزنم ، بعدا بقیشو سپاس میزنم خلاصه ببخشید.
امیدوارم اسپم حساب نشه نظرم.
التماس دعا...
Shy.gif 33
بيا اينم شماره جديد 23
(11-01-2016، 12:04 AM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عدد 0 اگه نیست 20  Tongue.gif

نفر پنجم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکتون باشه
(11-01-2016، 12:04 AM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عدد 12

نفر ششم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکتون باشه
(11-01-2016، 12:06 AM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۹ Angel.gif

نفر هفتم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکتون باشه
(11-01-2016، 12:11 AM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره ی اخر  Biggrin.gif  Biggrin.gif

نفر هشتم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکتون باشه، در ضمن نفر آخر لیست من ایشون بودن و بعد ایشون چند نفر گفتن هستم که دیر شده بود
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13