موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قرعه کشی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(11-01-2016، 12:26 AM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نفر یازدهم arefu
نشد که بشه  Confused
ممنون از آقا طاها و بقیه دوستان
خسته نباشید

نه داداش امیر حق بقیه بود ما اومدیم فقط به مسابقه هیجان بدیم Heart.gif
(11-01-2016، 12:27 AM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2016، 12:26 AM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط در اين وسط حق من خورده شد.
تمام

جایزه من تقدیم شما دوسم Heart.gif

این حرکتو دوست دارم Wink.gif Tongue.gif
(11-01-2016، 12:26 AM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تمام

دوست عزیز کسی حق شما رو نخورده، بهتونم خصوصی عرض کردم این شارژ ها ارزش نداره که من بخوام پارتی بازی کنم و برای اطمینان شما به خطتون شارژو فرستادم که این فکرا رو نکنید
(11-01-2016، 12:30 AM)TA HA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تمام

دوست عزیز کسی حق شما رو نخورده، بهتونم خصوصی عرض کردم این شارژ ها ارزش نداره که من بخوام پارتی بازی کنم و برای اطمینان شما به خطتون شارژو فرستادم که این فکرا رو نکنید

این حرکتم قابل تقدیره Heart.gif طاها Heart.gif
دوستان ببخشید اگه کم بود، به بزرگواری خودتون ببخشید، ممنون از همتون Heart.gif شب بخیر Heart.gif
(11-01-2016، 12:28 AM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2016، 12:26 AM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نفر یازدهم arefu
نشد که بشه  Confused
ممنون از آقا طاها و بقیه دوستان
خسته نباشید

نه داداش امیر حق بقیه بود ما اومدیم فقط به مسابقه هیجان بدیم  Heart.gif

موفقیت در زندگی رو برات آرزو میکنم  Heart.gif
(11-01-2016، 12:31 AM)TA HA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ببخشید اگه کم بود، به بزرگواری خودتون ببخشید، ممنون از همتون Heart.gif شب بخیر Heart.gif

دمت گرم Heart.gif Heart.gif Heart.gif
(11-01-2016، 12:29 AM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2016، 12:27 AM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تمام

جایزه من تقدیم شما دوسم Heart.gif

این حرکتو دوست دارم  Wink.gif  Tongue.gif

به قول اقا طاها این شارژا واقعا ارزش اینو نداره که بخاطرش بین بچه ها دلخوری پیش بیاد...دوسی ها یه چی فراتر ازیناست
ممنون از دوستانی که افتخار دادن تو قرعه کشی شرکت کردن
شارژها برای دوستان برنده فرستاده شد اگر احیانا رمزی اشتباه بود تو‌جواب پیام خصوصی بگن که یه شارژ سالم بهشون تقدیم بشه

ممنون از طاها Heart.gif که زحمت قرعه کشی رو کشیدن
Heart دسو خوش Heart
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13