بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.45 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش مودم کردن هک

آموزش هک کردن مودم
[عکس: 17_15Wifi-Password-Hack-Print-1.jpg]

خب دوستان خیلی از کاربران دنبال هک کردن مودم های دیگران هستن و دوست دارن به رایگان از وایفای دیگران استفاده کنند امروز که داشتم مودممو نگاه میکردم و بهش ابراز علاقه میکردم که از دست ایرانسل نجاتم داده Biggrin.gif 
یهو چراغ مودم شروع کرد به چشمک زدن مثل برق این در حالی بود که اصلا من از اینترنت استفاده نمیکردم وارد برنامه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شدم و دیدم دو گوشی به مودم وصل شدن و دارن باهاش دانلود میکنن Biggrin.gif بله مودمو هک کرده بودن و داشتن دزدی می کردن ( دو نفر پشت خونه نشسته بودن ولی دیر فهمیدم )
در کل خواستم بگم هک کردن مودم دیگران هیچ فرقیبا دزدی نداره چون در همون لحظه من 30 هزار برای 8 گیگ نت داده بودم و اونا مفت استفاده میکردن ( دزدی که فقط بالا رفتن از دیوار دیگران نیست از پشت دیوار و فاصله 50 متری هم میشه دزدی کرد)
خلاصه اگه گرفتمشون ازشون براتون فیلم مستند میگیرم وایفای هم خامشو کردیم Biggrin.gif چون رمز ورود به مودمو یادم رفته مجبوریم رست کنیم
هک کردن مودم خیلی ساده شده ولی با روش های ساده ای هم میشه جلو ش رو گرفت در اینده اموزش کامل جلوگیری از هک مودم رو براتون میذاریم Heart.gif
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط fateme21 ، hamid06 ، vahid.q ، newman
منم از هک مودم اینا بلدم
پسرخالم اینکارست Shy.gif
مدل مودمت چی؟؟؟؟ Undecided.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin
(17-06-2015، 09:34 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم از هک مودم اینا بلدم
پسرخالم اینکارست Shy.gif
مدل مودمت چی؟؟؟؟ Undecided.gif

Biggrin.gif دی لینک Undecided.gif نکنه تو هک کردی Biggrin.gif
پاسخ

Biggrin.gifمن خیلی وقت بود میخواستم امنیتشو درست کنم ولی اصلا فکر نمیکردم کسی عقلش برسه هک کنه ولی دیگه الان نرم افزارش دست هر بچه ای هست و بهتره همتون یه تغییراتی تو مودم بدید اون برنامه بالا رو هم دانلود کنید هر از گاهی کنترل کنید که چه دستگاهایی متصل هست به وایفاتون چون امروز شانسی متوجه شدم شاید خیلی وقته استفاده میکنن !!! Undecided.gif البته از اینا به احتمال زیاد میشه شکایت هم کرد ( هک کردن جرمه به هر دلیلی که باشه ) و جریمه خوبیهم براشون صادر میشه که دیگه چی ؟ دزدی نکنن
پاسخ

(17-06-2015، 09:40 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifمن خیلی وقت بود میخواستم امنیتشو درست کنم ولی اصلا فکر نمیکردم کسی عقلش برسه هک کنه ولی دیگه الان نرم افزارش دست هر بچه ای هست و بهتره همتون یه تغییراتی تو مودم بدید اون برنامه بالا رو هم دانلود کنید هر از گاهی کنترل کنید که چه دستگاهایی متصل هست به وایفاتون چون امروز شانسی متوجه شدم شاید خیلی وقته استفاده میکنن !!! Undecided.gif البته از اینا به احتمال زیاد میشه شکایت هم کرد ( هک کردن جرمه به هر دلیلی که باشه ) و جریمه خوبیهم براشون صادر میشه که دیگه چی ؟ دزدی نکنن
ادمین جان این برنامه ی که گذاشتی برا امنیته مودمه؟
بعدشم این برنامه رو لپ تاپ نصب میش؟
پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنامه اندرویده اره میتونی باهاش ببینی که دقیقا چه گوشیهایی به شبکه وایفای شما متصل هستن مک ادرس گوشی رو بهتون میده که میشه باهاش نوع گوشی رو مشخص کرد
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، vahid.q
نت من که ناحمدوده Biggrin.gif ولی بازم اگه میشه اون اموزش امنیت wps رو بزارید اوکی کنیم
پاسخ

سپاس شده توسط admin
اون هکشم بذارید Shy.gif
شاید به درد خورد Tongue
دی لینک نمیدونم
اما با زایکسل بلدم کار کنم Shy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin
Sad.gif خوشبحالتون نت نامحمدود دادن Angry.gif
خودمو کشتم ندادن بهم Biggrin.gif
چی میشه بذار مردم استفاده کنن Biggrin.gif
پاسخ

(17-06-2015، 09:50 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون هکشم بذارید Shy.gif
شاید به درد خورد Tongue
دی لینک نمیدونم
اما با زایکسل بلدم کار کنم Shy.gif
شما که بلدید بذارید دیگه Biggrin.gif
پاسخ