بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ای؛ لقمه املت صبحانه‌ی تجملاتی

املت لقمه ای؛ صبحانه‌ی تجملاتی
مواد اولیه:

ژامبون گوشت 90% یا گوشت چرخ کرده 450 گرم
تخم مرغ 10عدد
کنسرو لوبیا 1 قوطی
فلفل دلمه ای 1 عدد
روغن 1 قاشق
پنیر چدار 300 گرم
نان پیتا یا تافتون 10 عدد

طرز تهیه:

1- در یک ماهیتابه نچسب روغن را بریزید و روی حرارت ملایم قرار دهید. ژامبونها را در آن بیندازید و اجازه دهید تا کمی قهوه ای رنگ شوند. سپس آنها را بردارید و در یک ظرف بریزید.

2- فلفل دلمه ای را نگینی خرد کنید. تخم مرغ ها را در یک کاسه بشکنید و خوب هم بزنید و فلفل دلمه ها را درون آن بریزید. سپس آنها را در تابه نچسب بریزید و کاملا بپزید تا اینکه تخم مرغها دیگر شل نباشند.

3- لوبیاها را در یک کاسه بریزید و با گوشت کوب آنها را خوب له کنید. سپس آنها را در یک ظرف روی گاز با حرارت ملایم داغ کنید.

4- نان ها را آماده کنید و از ژامبون سرخ شده، تخم مرغ و پوره لوبیا و پنیر چدار درون هر یک از آنها بریزید و آنها را به صورت مستطیلی بپیچید. حالا لقمه ها را در تابه قرار دهید و کمی تست کنید. در صورت امکان می توانید آنها را نیز کمی در فر قرار دهید. سپس لقمه های خوشمزه بوریتوس را سرو کنید.
پاسخ

سپاس شده توسط arefu ، فاطما ، ...reyhane
سلام.پاییزجوون دستت دردنکنه وقت کنیم با بچه ها درست کنیم البته بعد امتحانا Exclamation Exclamation
پاسخ

سپاس شده توسط arefu ، payiiz
چه حوصله ای دارین انصافا . من یمدت خوابگاه بودم اصلا نمیشه درست کرد خخ
البته دخترا خیلی برا اشپزی وقت میذارن Heart.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz ، فاطما
آقا عارف اتفاقا منم اصلا حوصله اشپزی ندارم جدیدا همه چی بصورت کنسرو یا اماده در بسته بندی هست مثه الویه و فلافل و شنیتسل و پیتزا و ... من ترجیح میدم آمادشو بگیرم Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane
دمت گرم باو Dodgy.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz ، فاطما
باباتنبلا بازم دم ماگرم باکلی امتحان خودمون غذادرست میکنیم.
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz ، arefu
ماشالا پس خوبه اشپزی خوب بلدین خانم فاطما من فکنم از اقا عارف هم کمتر بلدم Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط arefu ، ...reyhane
والا رفیقام بعضی وقتا دور هم جمع میشیم غذا درس میکنم براشون میگن عارف وقتشه شوهرت بدیم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
ماشاله پس همسر ایندتون شانس میاره اشپزی رو میسپره بشما Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط arefu ، ...reyhane
ن بابا پاییزجون احتمالا با آقاعارف شوخی کردن وگرنه پسرا باآشپزی میونه خوبی ندارن Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif .آره آشپزیم بدنیست
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz ، arefu