موبایل روز

نسخه‌ی کامل: خط خطی های ذهن من
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
آقا سایلنس من دوس داشتم شارژ رایگان رو کامل مدیریت کنم اوایل هم خودم لیست مسابقات دراوردم و حتی گروه تست گذاشتم ولی متاسفانه دوستان بعدش همکاری نکردن و ب دلایلی رفتن :)
ایرانسل الان یه جوری شده که فرصت تست نمیذاره آخه...همین شارژ امروز اصلا فکرشو میکردی این زمان فعال بشه؟
دوستان لطفا برای بحث و گفتگو به تاپیک بحث آزاد بین کاربران مراجعه کنید. تا نظم انجمن بیشتر بشه... اینطوری مطالب پراکنده هست و نظم به هم میخوره مچکرم.. Heart.gif
ما داریم اینجا از دلنوشته هامون میگیم و بینش بحثم پیش میاد. محمد آقا این جملشو زیاد نفهمیدم اگه شما فهمیدین توضیح بدین:)

باران

سقوط آزاد را تنها برای این به جان میخرد

که در زمین پوشش دهد اشک های یک مرد را
خانم جان اگه میبینید مشکل از ماست تا تاپیک بحث آزاد رو ببندیم حداقل بقیه هم بیان همینجا.. .. پس با این حساب توی تاپیک شارژ هم میشه بین شارژ ها بحثی غیر از شارژ کرد...؟! بعضی حرف ها با موضوع تاپیک فرق میکنه.....اگه رعایت نکنید مجبورم برخورد کنم مچکرم Heart.gif
(06-03-2016، 01:24 PM)Silence love نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل الان یه جوری شده که فرصت تست نمیذاره آخه...همین شارژ امروز اصلا فکرشو میکردی این زمان فعال بشه؟

دوست خوبم ی تاپیک زدم بنام گفتگو پیرامون شارژ حالا خاستی اونجا موضوعات شارژ رو بپرس بحث کنیم راجبش Biggrin.gif
اینم لینکش:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در راه رسیدن به اوج با مردم مهربان باش
چرا که هنگام سقوط با همان مردم رو به رو خواهی شد
نه خوبه...یه تغییر کوچیک احساس کردم
البته آقا سایلنس منکه اون پیامک بالا رو قبول ندارم همینطوری گذاشتمش Biggrin.gif

فاصله از بهشت تا به خشت، خوردن یک سیب بود
و از اینجا تا بهشت؛ نخوردن صدها سیب افسوس از سقوط…
رو برگه گارانتی گوشیم نوشته در اثر ضربه و سقوط از ارتفاع
یا تماس با مایعات یا استفاده ی بیش از حد خراب نشده باشد
خو مگه گوشی خودبه خود سکته مغزی میزنه
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26