موبایل روز

نسخه‌ی کامل: خط خطی های ذهن من
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
خوب اگه واقعی ی نفر دنیای یکی باشه و بره طرف از غصه دق میکنه پس درنتیجه این نوع جملات برای زیبایی شعرا و پیامک ها و بقول معروف برای کتاباست Biggrin.gif
عزیز درسته اینجور حرفا شاید بنظر تو تو کتابا وقصه هاس.اما بالاخره دل ادم از سنگم نیست ک احساس نداشته باشه..
والا من دیدم همه پسرا میگن مثلا یکی رو دوست داشتن با یکی دیگه ازدواج کرده و موارد مشابه و البته انگار براشون خیلی عادی هست Undecided.gif

حالا آقا سایلنس چطوری پیاما خالی کردین هنوزم ک پیام پر است میداد ؟! Biggrin.gif
خخخ....تصور کن من استثنام...

نه هیچ پیامی ندارم.چ دریافتی چ ارسالی..خالیه.....
شما ک عکستونم زدی عاشق سکوتی. حتما با بعضی پسرای بی تفاوت فرق دارین Biggrin.gif
(02-03-2016، 01:10 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما ک عکستونم زدی عاشق سکوتی. حتما با بعضی پسرای بی تفاوت فرق دارین Biggrin.gif

خخخ.نه منم یکی مثله بقیه...عاشق ارامش و سکوت بودن ک نشانه ی خاص بودن نیست
حالا امضاتون زدین کنار من بمون، اگه یکی بگه دارم میرم یا بگه خدافظ برای همیشه اصرار میکنین نره یا مثه بقیه میگین بای برو بسلامت  Biggrin.gif
خخ.راستش بین دو تاییشون موندم...واسه همین عکس پروفایلو گذاشتم خدا حافظ رفیق...و امضاء رو گذاشتم با من بمان...
چ جالب توجه نکرده بودم اره با هم جور نبود. پس اینجوری نکنه مثه بعضیا حذب باد هستین!  Biggrin.gif مثلا تا ببینن بقیه با یکی جورن اونم هواشو داره و برعکس :(
نه قضيه حزب باد نيست _آهنگ سلطان قلبهاي عارف رو نميدونم گوش كردي يا نه ك ميگه "يه دل ميگه برم برم / يه دلم ميگه نرم نرم/ طاقت نداره دلم دلم..."
تصوركن يه چيز تو مايه هاي اونه
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26