موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-08-2015، 06:47 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کفت محصول درخواستی در دسترس نمیباشد چیکار کنم؟

به شانست مربوطه من یه بار همینو گفت سریع زدم داد
(03-08-2015، 07:00 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-08-2015، 06:47 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کفت محصول درخواستی در دسترس نمیباشد چیکار کنم؟

به شانست مربوطه من یه بار همینو گفت سریع زدم داد

ﺑﻪ ﺍﻭﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﮔﻔﺖ ﻋﻀﻮ ﻧﯿﺴﺘﯿﺪ !! ﺍﻻﻥ ﻟﻐﻮ ﮐﻨﻦ ، ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻋﻀﻮ ﺑﺸﻦ ﺣﺎﻻ ﺻﺒﺮ
ﮐﻨﻦ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﻡ ﻋﻀﻮ ﺑﺸﯿﺪ ﻭ ﺣﺎﻻ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺩﻭﻡ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﻣﯿﺪﻩ
بچه ها؟
شناسه 10ت الان میده؟
(03-08-2015، 07:08 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها؟
شناسه 10ت الان میده؟

نه الان غیر فعال شده احتمالا فردا باز فعال بشه
الان پیش بینی والیبال رو فرستادم
برد ایران 94.6 درصد  و  برد تایلند 5.4 درصد بود
حالا بزنیم یا نزنیم به نظرتون؟
سلام دوستان کدجدید هست؟
(03-08-2015، 07:09 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote pid='127333' dateline='1438612700']
شناسه 10ت الان میده؟

[/quote]

دوست خوبم آقا ایون اگه بفهمن سرشون کلاه رفته و از حساب بعضی کاربرا مبلغی کسر نمیشده یا کمتر از 3 تومن کم میشده فک نکنم دوباره فردا همینقد تخفیف بذارن. منکه یدونه هم نگرفتم با اینکه صب پیامشو دیدم Sad.gif
(03-08-2015، 07:14 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-08-2015، 07:09 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست خوبم آقا ایون اگه بفهمن سرشون کلاه رفته و از حساب بعضی کاربرا مبلغی کسر نمیشده یا کمتر از 3 تومن کم میشده فک نکنم دوباره فردا همینقد تخفیف بذارن. منکه یدونه هم نگرفتم با اینکه صب پیامشو دیدم Sad.gif

بله احتمالا وقتی بفهمن از بعضی حساب ها چیزی کم نشده به مرور اون مبلغ رو هم از حساب کم کنن

در مورد تخفیفش هم دوستان زنگ زدن ظاهرا قراره بازم همون 7 تومن باشه
(03-08-2015، 07:13 PM)علیرضا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کدجدید هست؟

OZV MLIGA

OZV DANESTANI

ب 8282

جواب بعد 9