موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نفت و تراکتور صفر صفر مساوی تموم شد مبارک 19 درصد که مساوی رو زدن باشه
از دوستانم کسی میدونه برای خرید بسته نت همراه اول ستاره 111 ستاره 32 مربع رو میزنم میزنه 1. بسته آلفا ( نسل 2) 2. بسته آلفا (نسل 3) منظورش چیه؟ فکنم نت همراه اول بنسبت 3G ایرانسل سرعت کمتره با اینکه قبلا یکی از دوستان میگفت بیشتره Sad.gif  Sleepy.gif البته خودم 9 زدم راهنما داره و نوشته در دو کلاس سرعتی آلفا(نسل 2 و 3) ولی قیمت هر کدوم رو حوصله ندارم ببینم  Biggrin.gif
(31-07-2015، 09:20 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستانم کسی میدونه برای خرید بسته نت همراه اول ستاره 111 ستاره 32 مربع رو میزنم میزنه 1. بسته آلفا ( نسل 2) 2. بسته آلفا (نسل 3) منظورش چیه؟ فکنم نت همراه اول بنسبت 3G ایرانسل سرعت کمتره با اینکه قبلا یکی از دوستان میگفت بیشتره Sad.gif  Sleepy.gif البته خودم 9 زدم راهنما داره و نوشته در دو کلاس سرعتی آلفا(نسل 2 و 3) ولی قیمت هر کدوم رو حوصله ندارم ببینم  Biggrin.gif  

*111*23#
وقتی زدی بسته سی روزه با حجم و قیمت متفاوت میاد +شبانه با همون حجم روزانه یکی رو انتخاب کنی برات فعال میشه

این نوع بسته حرفه ای پر سرعت البته به گفته خودشان هست باید در منطقه شما 3 جی پوشش داشته باشه
حجم هاش از 300 مگ هست تا 3 گیگ به همین ترتیب از قیمت 4000 تومان تا 17000 تومان
من با خط داداشم پیشبینیو زدم مساوی Biggrin.gif
من امروز ساعت 6 بود ت 1000 فرستادم شارژمو داد . بعد لغو کردم و تو پیش بینیش دباره شرکت کردم. بهم هم اس نداده بود ک ت 1000 بفرس . شارژشم درست بود
داره شارژ بازی دیروز میده همراه اول
دوستان عزیر توپ و تور دیگ شرکت نکنید امروز صب اس زده200خورده بعدازظهرهم اس زده200خورده
فرداصب هم اس میزنه
200 میخوره درنهایت فردا بعدازظهر 200میخوره وبعد تبریک میده،ب عبارتی 4تا 200میخوره
حالا حساب کنید 4x200
=800
نتیجه میگیریم
200واسه مون سود داره.پس بازم شرکت کنیم
(31-07-2015، 10:03 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من امروز ساعت 6 بود ت 1000 فرستادم شارژمو داد . بعد لغو کردم و تو پیش بینیش دباره شرکت کردم. بهم هم اس نداده بود ک ت 1000 بفرس . شارژشم درست بود

شما ک ساعت 6شارژتون گرفتید وقت نداشتید یه چند دقیق انجمن حضور داشته باشید و ب دوستان هم اطلاع بدهید؟
الان پیش بینی همراه اول اومد
ولی واسه یه خطم نفرستاد واسه کسی اومده
ساناز خانم اطلاع میدادی دیگه