موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-08-2015، 05:05 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یچه ها این سامانه 737229 رو لغومیکنم ولی بازم پیام میده L رومیفرستم میگه قبلالغوکردی ... ب نظرتون چیکارکنم؟

دوباره عضو شو بعدش لغو کن
(05-08-2015، 05:07 PM)مرتضی داوری نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این سامانه دیر جواب میده ایا شارژ داره میده یا تموم شده؟

تا سه.دقیقه پیش میداد
من گرفتم
جوابش دیر میاد ولی با شارژ میاد
(05-08-2015، 05:09 PM)alimajrai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-08-2015، 05:07 PM)مرتضی داوری نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این سامانه دیر جواب میده ایا شارژ داره میده یا تموم شده؟

تا سه.دقیقه پیش میداد

نشنیدی میگن دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است
اینم همون حکایته دیر میاد ولی شارژ میده Biggrin.gif
تموم ک نشده تو نیم ساعت ۴۰هزارتا ک تموم نمیشه دیگه
جواب دومش چی و باید بفرستیم
پشت سر هم اگه 2 تا اس رو بفرستین شارژ زودتر میاد
بچه ها ی همتی خرج بدین زنگ بزنید این شناسه ها رو فعال کنن هرچه زودتر
من 1ساعت پیش دوباره زنگیدم والا
گف چقد زنگ میزنی خب دارن سیستم رو به روز رسانی میکنن که دوباره فعال شه Biggrin.gif گفتم جان داداشت خودت االان ینی دلت نمیخواد فعال شه 10تومنی رو 3بگیری یا ن؟خخخخخخخخخخ لامصب قط کرد دیگ
ميدونم...
دنباله ايني که چي بپوشي!
قبل از هر کاري جنسيتت رو مشخص کن
تا بتوني وسايل مخصوص خودت رو انتخاب کني
f-دختر
m-پسر
*
ارسال گزينه به 737606
دیر میاد ولی این پیامو میده دوست عزیز
(05-08-2015، 05:21 PM)kasra70 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشیداینجامیپرسم 5دقیقه دیگه پاک میکنم
بچه ها واسه کسی ازاین شماره هاکه پیامک انبوهی میفرستن پیامی اومده که بگه شماره شمابرنده بن خریدکالاوسکه شده؟

برای من اومد ولی فک کردم بی اعتباره پاک کردم