موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خخ_باباكم به پشتيباني مسابقه هابزنگيدبعدميفهمن ي تشكيلاتي توكاره ميزنن شارجارو_هم قطع ميكنن ها Undecided.gif
(05-08-2015، 05:24 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-08-2015، 05:21 PM)kasra70 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشیداینجامیپرسم 5دقیقه دیگه پاک میکنم
بچه ها واسه کسی ازاین شماره هاکه پیامک انبوهی میفرستن پیامی اومده که بگه شماره شمابرنده بن خریدکالاوسکه شده؟

برای من اومد ولی فک کردم بی اعتباره پاک کردم

کسی دیگه هم هست؟
(05-08-2015، 05:21 PM)kasra70 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها واسه کسی ازاین شماره هاکه پیامک انبوهی میفرستن پیامی اومده که بگه شماره شمابرنده بن خریدکالاوسکه شده؟

میگن یه مبلغی رو پرداخت کنین تا این وسایلو واستون بفرستیم.هیچ اعتباری بهش نیست
آره واسه من اومد_كلابرداريه توجه نكن
(05-08-2015، 05:23 PM)مرتضی داوری نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ميدونم...
دنباله ايني که چي بپوشي!
قبل از هر کاري جنسيتت رو مشخص کن
تا بتوني وسايل مخصوص خودت رو انتخاب کني
f-دختر
m-پسر
*
ارسال گزينه به 737606
دیر میاد ولی این پیامو میده دوست عزیز

واسه منم همین پیام اومد 1 دقیقه بعد شارژ داد Exclamation
(05-08-2015، 05:28 PM)Shervin Skylove نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره واسه من اومد_كلابرداريه توجه نكن

اره اگه به1نفرداده بودمیشداعتمادکرد.به خیلیاپیام داده
(05-08-2015، 05:24 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای من اومد ولی فک کردم بی اعتباره پاک کردم

آره بابا.الکیه.یه سری جنش بنجول که 20000 تومن هم نمیرزه میگن صد و پنجاه هزارتومن قیمتشه، به شما میدیم هفتاد هزار تومن!
ارسال 1 ب 737606زود بزنید
دوستم زنگيده بودگفته بودن30تومان به حساب بريزتا_لباسشوي ومايكروويوبفرستيم هزينه ارسالشه دوستم سيخ داربودگفت مايكروويوه روبذاريدواسه خودتون بجاي هزينه پستش لباسشويه روبفرستيدطرف گفته بودازتوبه ماچيزي نميماسه قطع كده بودخخخ
(05-08-2015، 05:35 PM)mehdiiii نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال 1 ب 737606زود بزنید

خسته نباشی برادر قبلا بچه ها گذاشتن