موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واس کسی شارژ بازی دیروز اومده؟
(01-08-2015، 04:08 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم تست کردم خبری نبود والا
امروز دیگ شارژ از 8282 نمیاد دوستان ، کاشکی میومد با این ک هنگ میکرد میشد باز شارژا رو گرف :(
فعلا یا علی

بابا معمولا 5 به بعد فعال میشه
الان زود هست قضاوت کرد  Tongue

aa.ss

(01-08-2015، 04:10 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واس کسی شارژ بازی دیروز اومده؟

اره واس من اومد
(01-08-2015، 04:12 PM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-08-2015، 04:08 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم تست کردم خبری نبود والا
امروز دیگ شارژ از 8282 نمیاد دوستان ، کاشکی میومد با این ک هنگ میکرد میشد باز شارژا رو گرف :(
فعلا یا علی

بابا معمولا 5 به بعد فعال میشه
الان زود هست قضاوت کرد  Tongue

وای معذرت میخوام خدایی Sad.gif
اخه ساعت سیستم من الان رو 6:46 دیقه هست فک کردم ساعت 6ه تا اینو گفتم وگرنه خودمم گفته بودم ک تا 6 فرصت تست هس و شارژم امکان داره تا 6 بیاد
از دوستان عذر خواهی میکنم ببخشید واقعا
البته آقا اسنایپر من بیاد ندارم تا 6 امکان فعالی مسابقات اپسان بوده باشه! فقط درصورتی 6 تا 6 ربع فعال میشد که 2 یا 3 شارژ همزمان در یک روز بود و سومیش گاهی بعده 6 فعال میشد ولی اگه شارژ باشه دیگه نهایت تا 5 و 20 دقیقه باید فعال شه ( حالا شایدم تا 6 هم بوده من یادم نیست) ( البته یبار خودم 20145 اعلام کردم همون یکی بود و حدود 6 و ربع فعال شد)Biggrin.gif
تا جایی ک من یادمه 5.45 دیقه هم فعال شدن نمیدونم شاید جدیدا اینطوری شده ، ایشالا ک امروزم شارژ باشه ، هرچندم ک مشکل عضویت بگیرن یا هنگ کنه Shy.gif اینم خودش غنیمته از هیچی ک بهتره
(01-08-2015، 05:02 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا جایی ک من یادمه 5.45 دیقه هم فعال شدن نمیدونم شاید جدیدا اینطوری شده ، ایشالا ک امروزم شارژ باشه ، هرچندم ک مشکل عضویت بگیرن یا هنگ کنه Shy.gif اینم خودش غنیمته از هیچی ک بهتره

Daghighan kojaro chek mikonid-
منکه اون محدود 3 هزار تایی هم دیر رسیدم نگرفتم Sad.gif و صبحم دیر آنلاین شدم بعد دیدم خود ایرانسل پیام داده بود 2000 تومن شارژ رایگان برای خودت و دوستت با ارسال 1 به 61222 برای 2500 نفر اول. که اونم قبلا لغو کرده بودم یا کد تکراری میزدم نمیداد Sad.gif و چون امروز دو تا محدود بوده دیگه فک نکنم اپسان شارژ بذاره Biggrin.gif
سلام
ببخشید اینجا میپرسم
سیم رایگان هنوز هم هست؟