موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آقا رضا تبریک بازی سپاهان سایپا اومده؟...من زدم پین تکراری داد...
(28-08-2015، 04:55 PM)مهدی پرسپولیس نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا تبریک بازی سپاهان سایپا اومده؟...من زدم پین تکراری داد...

متاسفانه نه هنوز پیام تبریکش نیومده.
(28-08-2015، 04:49 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-08-2015، 04:45 PM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ بازی پرسپولیس واسه کسی اومده؟

پیام تبریکش نیومده ولی من ( و 1000 ) به 20576 فرستادم کد شارژ جدید داد و شارژ هم شد.
من چند ساعت پیش مسابقه رو لغو کردم دوباره برای ستاره های جهان عضو شدم
حالا که و 1000 فرستادم شارژ داد باید لغو کنم دوباره شرکت کنم یا نمیخواد  Huh.gif
(28-08-2015، 05:26 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من چند ساعت پیش مسابقه رو لغو کردم دوباره برای ستاره های جهان عضو شدم
حالا که و 1000 فرستادم شارژ داد باید لغو کنم دوباره شرکت کنم یا نمیخواد  Huh.gif

اگه پیش بینی رو فرستادین و ثبت شده نیازی به لغو کردن نیست.
کسی ب پشتیبانیش زنگیده
پیش بینی دیروز رو باید لغو کنیم تا بتونیم ستارگان رو شرکت کنیم؟ چطور لغو میشه؟
(28-08-2015، 06:32 PM)hajizadeh2002 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش بینی دیروز رو باید لغو کنیم تا بتونیم ستارگان رو شرکت کنیم؟ چطور لغو میشه؟

اره
توپ خاموش ب 203060
ورزش خاموش ب 20576
1برد ستارگان جهان
2مساوی
3برد پیشکسوتان ایران
عدد رو بفرس هم 203060 و 20576
جفتش پیش بینی گذاشته
سلام دوستان
نتیجه بازی پیشکستان ایران و پیشکسوتان جهان رو میگید؟ممنون
(28-08-2015، 08:43 PM)elenajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

3.0 ستارگان جهان برد
(28-08-2015، 08:43 PM)elenajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

سلام.
ستارگان جهان 3 - 0 ستارگان ایران