موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-08-2015، 08:04 PM)nazanin21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان شارژ ایرانسل چیزی هست ؟

ارسال 1 به 737621 و پاسخ به سه سوال

1- انتخاب مرسدس بنز
2- Formula one
3- FIA

برای هر سوال هم 120 تومان کم میکنه اگه نمیصرفه نزن :)
nazanin21سلام دوستان شارژ ایرانسل چیزی هست ؟
-----
سلام نازنین جان بود 3تا ولی تموم شد درحال حاضر هیچی نیست بجز پیش بینی همراه اول ساعت 8/30شروع بازیشه
هرکی خواس شارژ تعویض کنه بیاد خصوصی
(30-08-2015، 07:59 PM)newman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-08-2015، 07:48 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از همگی ممنون که اعتباری ندادین

اعتبار امروز تموم شده ,فردا حتمن تقدیم میکنم .ممنون از شما.
هر کی گرفته اعتبار یادش نره. Lightbulb.gif
نوش جان
(30-08-2015، 07:59 PM)newman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-08-2015، 07:48 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتبار امروز تموم شده ,فردا حتمن تقدیم میکنم .ممنون از شما.
هر کی گرفته اعتبار یادش نره. Lightbulb.gif
نوش جان
جالبه
هرروز میگن شارژ هست
ولی من هیچی نمیتونم بگیرم
(30-08-2015، 08:04 PM)Juliya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که اولین نفر اعتبار دادم

ممنونم از شما و همه عزیزانی که اعتبار دادن
دوستان کسی از 205079 شارژ گرفته؟همون پیش بینی همراه اول.
چه پاسخی میاد تشکر
sogoliجالبه هرروز میگن شارژ هست ولی من هیچی نمیتونم بگیرم
-----
سلام دوست عزیز.ولی شما باید همیشه ایمجا حضور داشته باشی تا شارژ بگیری وگرنه اگ روزی یه بار بیایو بری ک هیچی گیرت نمیاد تکام باید مثل ما زحمت بکشی.ساعت کاری اینجا ساعت 10صب تا8شب دقیقه ک باید بصورت فول تایم حاضر باشی اینجا درغیر اینصورت هیچی نمیگیری
قبلا خیلی خوب بود مسابقات اپسان و چند مسابقه دیگه از حدود 6 فعال میشد و تا 12 شب مهلت داشت و خطای عضو نشدین هم نمیداد ولی حالا ظاهرا باید از 8 صبح تا 8 شب برای یک مسابقه محدود ک ب 1000 یا 2000 نفر اول میده معطل شد و آخرم تا آفلاین میشیم اون کدا رو میذارن و میگن تموم شد Sad.gif