موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با این حساب اگه باز بفرستیم کد درست رو میده  Biggrin.gif  Tongue.gif
[/quote]

اره بعضی مسابقه ها میده من بار ها اینطوری گرفتم ولی بعضی ازشون میگه شارژ را دریافت کردی
ozv iqt

ozv adabm
ozv azem
اینا دو تومنیان ، امروز باید 2تا از اینا فعال شه ک یکی ازشون بمونه برا فردا ک آخرین روز مسابقه هس . با یدونه هزاری و 5هزاری میمونه برا فردا احتمال خیلی خیلی زیاد ، حالا مگه شاید باز سامانه رو خراب کنه ک ایشالا بترکه سامانه ای ک حق ما رو میخورن Biggrin.gif
(29-08-2015، 05:11 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv iqt

ozv adabm
ozv azem
اینا دو تومنیان ، امروز باید 2تا از اینا فعال شه ک یکی ازشون بمونه برا فردا ک آخرین روز مسابقه هس . با یدونه هزاری و 5هزاری میمونه برا فردا احتمال خیلی خیلی زیاد ، حالا مگه شاید باز سامانه رو خراب کنه ک ایشالا بترکه سامانه ای ک حق ما رو میخورن  Biggrin.gif

الان یزنم
من الان تست کردم نداد
5هزاری:
Ozv hvt
Ozv solj
2هزاری:
Ozv adabm
Ozv iqt
1هزاری:
Ozv azem
(29-08-2015، 05:16 PM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان تست کردم نداد
5هزاری:
Ozv hvt
Ozv solj
2هزاری:
Ozv adabm
Ozv iqt
1هزاری:
Ozv azem

Azem دوهزاریه
دوستان اين شارژاي دوتومني رو به كدوم شماره بايد بفرستيم كه عضو بشيم؟
ارسال عدد 1 به 737833
تست شد
الان فعال نميشه 6 به بعد بايد تست كرد
(29-08-2015، 05:18 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اين شارژاي دوتومني رو به كدوم شماره بايد بفرستيم كه عضو بشيم؟

به ۸۲۸۲
الی به 8282 ولی هروقت فعال شد و دوستان گفتن.