موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-08-2015، 06:44 PM)yaser7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:/ من الان هم پنجی گرفتم هم دویی چرا مبگید تموم شده

تقصیرکسی نیست...دروغ جدید ایرانسله انگار میگه تموم شده ب بعضی خطا الن گفتیم که..پس بهتره خودتون تست کنید
والله که تموم شده عزیزان ناراحت نباشید ایشاالله روزهای دیگر... Heart.gif
کدوماش هنوز داره میده ؟
رسما گیرمون آوردن یکی میگه میدة یکی میگه نمیده،hvt کد تکراری داد
(31-08-2015، 06:48 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-08-2015، 06:44 PM)yaser7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:/ من الان هم پنجی گرفتم هم دویی چرا مبگید تموم شده

تقصیرکسی نیست...دروغ جدید ایرانسله انگار میگه تموم شده ب بعضی خطا الن گفتیم که..پس بهتره خودتون تست کنید

تست کردم اونایی که گفتن تموم شده مثل hvt.adabmدادن راحت
لطفا لغو igt با چیه
اقا کد تمام مسابقات رو به ماهم بدید خودمون تست کنیم اینطوری هیچی گیرمون نمیاد خودمون تست کنیم بهتره
(31-08-2015، 06:52 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا لغو igt با چیه

L iqt
بفرست 8282
الان کدوما میده هنوز Undecided.gif
(31-08-2015، 06:52 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا لغو igt با چیه

اگه منظورتون iqt هستش laghv iqt را به 8282 ارسال کنید