موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-08-2015، 03:37 PM)karasi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5به 205012
بعدارسال9
سامانه ی کلمه سازی
چرا واسه من لغو نمیشه هرچی مبرنم اسی نمیاد

باید دید آخرین پیام از کدوم شماره اومده به همون لغو رو فرستادم من فکر کنم off ب 205078 یا شایدم 205740 فرستادم لغو شد
(30-08-2015، 03:38 PM)mahmod131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-08-2015، 03:21 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
203020 چرا اول میگه اسمتو بعده بازی بفرستی در لحظه کد شارژ میگیری ولی بعدش میگه شارژ 5 رو میتونی امروز 3500 بخری کد تخفیف میده Sad.gif

چه عددی باید ارسال کنم به 203020که کد تخفیف بهم بده

برای همراه اول هست و در پیامش زده اسمتو بعده کلمه بازی بفرست بعنوان مثال بازی علی ب 203020 و شاید با بازی تنها هم بده چون بعدش گفته بازی بفرست
عزیزان...تبریک 203060 دیروز الان اومد....
بچه ها امروز حتما شارژا فعال میشن؟! اگه نشد چی :دی
(30-08-2015، 03:45 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه نشد فردا هم وقت داره،نهم هست فردا
چرا ۲۰۳۰۶۰هر اسی میدم جواب نمیده راه حل چیه دوستان
کسی نمیتونه اومدن یا نیمدن شارژ رو حتمی بگه.
ظاهرا شارژ بازی سپاهان مالیده شد.
(30-08-2015، 03:45 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسابقات تله کوله تا نهم وقت داره ینی فردا...امروز احتمال زیاد یکی دوتاش فعال میشه. Shy.gif
(30-08-2015، 03:46 PM)romensi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا ۲۰۳۰۶۰هر اسی میدم جواب نمیده راه حل چیه دوستان

لابد پیام تبلیغاتیت غیر فعاله ک جواب نمیاد واست