موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
در این تاپیک لیست مسابقات ایرانسل و همراه اول قرار داده میشود
  • قوانین را رعایت کنید
  •  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

• ارسال اسپم,بحث با کاربران ,بی احترامی به کاربران = محرومیت و قطع دسترسی به انجمن موبایل روز
  • دسترسی به لینک آخرین کد ها 
  • دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

• هر کسی پست اسپم داد پست رو گزارش بدید در کمترین زمان حذف میشه و دسترسی کاربر متخلف نیز قطع میشود ( زیر هر پست نوشته گزارش )
  • تاکید میکنم خواهشن بدون دلیل پست نذارید اسپم ندید و برای بقیه مزاحمت ایجاد نکنید فقط سوالات ضروری رو مطرح کنید
  • کد های تبلیغاتی نذارید
  • قرار دادن لینک سایت های دیگر = محرومیت کامل از انجمن
  • خواهشن لطفا پست اسپم ندید تا ما مجبور نشیم پاک کنیم و یا کاربری رو محروم کنیم - اگه مشکل یا سوالی در مورد مسابقات داشتین اینجا اعلام کنین
این الان برام اومد.لطفأ یکی تستش کنه
شارژرایگان به5000نفراول 
وقرعه کشی BMW، X33،206
در مسابقات پیامکی جشنواره بادبادک ها
باارسال 1به737230
(این پیام رایگان است)

به جشنواره خوش آمدید!

هزینه هر پیامک 0تومان

لغو با ارسال L به 737230

پشتیبانی44254415

برگزارکننده شرکت بادبادک tgbs.ir
شارژ داده یا نه هنوز
اين ميده آياشارج يا_ن؟
(28-07-2015، 09:46 AM)pedram0049 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژرایگان به5000نفراول
وقرعه کشی BMW، X33،206
باارسال 1به737230

تو خودت ازش شارژ گرفتی؟؟؟؟
من فرستادم هنوز جوابی نداده
(28-07-2015، 09:46 AM)pedram0049 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این الان برام اومد.لطفأ یکی تستش کنه
شارژرایگان به5000نفراول 
وقرعه کشی BMW، X33،206
باارسال 1به737230

جوابی نداد احتمالا نمیده
(28-07-2015، 10:03 AM)mahmod131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا یک سوال داشتم چه کد باید بفرستی که عضو شارژ صد هزار تومانی بشی همراه اول البته گفتم

سلام،دیگه حالا فایده نداره ک عضو بشی،
در هر صورت ارسال 5 به 20211
دوستان لطفا سریع ج بدید.سامانه همراه اول ک شارژ ۱۰ رو ۶ میداد شمارش چنده؟؟؟؟
(28-07-2015، 10:03 AM)mahmod131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا یک سوال داشتم چه کد باید بفرستی که عضو شارژ صد هزار تومانی بشی همراه اول البته گفتم

عزیز دیگه تموم شده مسابقه....در یک بازه ی زمانی میداد..و الآن تموم شد متاسفانه....اون موقع باید شرکت میکردی