موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-08-2015، 10:24 PM)alireza.mir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ پیشبینی بازی پرسپولیس و ذوب آهن امروز اومده؟

جمعه بعد از ظهر شارژش اومد
(22-08-2015، 09:33 AM)sara5960 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-08-2015، 10:24 PM)alireza.mir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ پیشبینی بازی پرسپولیس و ذوب آهن امروز اومده؟

جمعه بعد از ظهر شارژش اومد
واس من ک نیومده
پس این شارژ هرمی همراه اول کی میاد؟؟؟؟!!!!
(22-08-2015، 09:44 AM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو تا بود تموم شد
(22-08-2015، 09:45 AM)alireza.mir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-08-2015، 09:44 AM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو تا بود تموم شد

میدونم عزیز من جدید رو گفتم
سلام امروز اینترنت رایگان برای همراه یا ایرانسل نیست؟
کسی هس مسابقاتی ک تو 3هفته اخیر شارژ میدادن واسم بفرسته ک لغو کنم؟.
سلام مسابقه هایی که قرار بوده تا اخر مرداد شارژ بدن ولی ندادن چی بودن ؟؟؟؟
(22-08-2015، 10:08 AM)hosene71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امروز اینترنت رایگان برای همراه یا ایرانسل نیست؟

در حال حاضر نه ولی صبر کنید تا عصر مشخص میشه
(22-08-2015، 10:19 AM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی هس مسابقاتی ک تو 3هفته اخیر شارژ میدادن واسم بفرسته ک لغو کنم؟.

کلمه STOP رو بفرست ب 8282
هر مسابقه ای ک عضو هستی کلمه ی لغوشو پیامک میکنه واست  Shy.gif