موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
طاها میده یانه ،تا امروزهمه چیزمون کامل بشه
چون خبرطاها را یک تازه وارداعلان کرده
(22-08-2015، 06:58 PM)sasaloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
م
(22-08-2015، 06:55 PM)reza s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-08-2015، 06:52 PM)sasaloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیامک خالی به 84212
همون طاهاست

مرحله دوم چیه؟

مرحله دوم فردا تو خود اس توضیح داده

این میده؟
دارمیده بزنید
بچه ها کدوما تموم نشده؟
ممنون درسته ب من الان داد zibam
لینک کسایی ک گذاشتنو بذاریو واس اعتبار
دوستان طاها نمید نزنید
سلام شارژ ایرانسل هست یا نه؟؟
من الان هول شدم هی شارژ میزارید Biggrin.gif شارژا که تموم شد اعتبار دوبلکس مشت میدم بازم ممنون از اونایی که شارژ میزارن
(22-08-2015، 07:07 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کدوما تموم نشده؟

ozv zibam
(22-08-2015، 07:03 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-08-2015، 07:02 PM)Hadi Hunter نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-08-2015، 06:59 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ozv zibam تموم شده؟
اره تموم شده

دروغ نگو عه
هنوز شارژ میده
دفعه اول زد شما جزو دو هزار نفر اول نیستین