موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-08-2015، 09:35 PM)Mojtaba Abolfazli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ه
(22-08-2015، 09:34 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-08-2015، 09:32 PM)Mojtaba Abolfazli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رفقا 25 تومن شارژ داشتم الان شده 180 تک تومنی بنظرتون چی شده

به 700 زنگ بزن پیگیری میکنن

الان جوابگو هیستن یا صبح زنگ بزنم

به قول خودشون شبانه روزی پاسخگو هستن
زنگ بزن یه چند دقیقه ای معطل میشی ولی بالاخره جواب میدن
بچه ها من امروز ظهر که شارژ هزاری اومد بود به یکی از خطام صدوبیست انتقال دادم بعد چون لغو نکرده بودم هیچکدوم از مسابقه هارو، تله کوله پیام داد حرفی از شارژ نزده بود ولی نگو میخواسته فعال شه که اسش اومده . اگهرفهمیدی چی گفتم لایک کن :|||
(22-08-2015، 09:37 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الکی خوشحال شدیم اینا ک اکثر استفاده شدس. البته هجوم کاربرا و هنگ سیستم باعث میشه استفاده شده بده یا از مسابقات دیگه پیام بده(مانند اپسان) یا 2 هزار نفر رو بنویسه 800 و ... Sleepy.gif

شارژا رو باید همون موقع وارد کنی، من سری قبل شارژو گذاشتم نیم ساعت بعدش زدم گفت استفاده شدس. ولی امروز بلافاصله وارد کردم درست بود
(22-08-2015، 09:39 PM)Sanaz7090 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژایی ک امروز گرفتی هر کدوم چنی بودن؟

msaf=1000
dkt=5000
nsahra=2000
zibam=1000
امروزظاهرأ737606شارج داده به 10هزارنفراول من ديرمطلع شدم كسي تست نكرده انگاراصلاكسي ديگه مث سابق مسابقه هاي اپسان روتست نميكنه
(22-08-2015، 09:43 PM)Shervin Skylove نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروزظاهرأ737606شارج داده به 10هزارنفراول من ديرمطلع شدم كسي تست نكرده انگاراصلاكسي ديگه مث سابق مسابقه هاي اپسان روتست نميكنه

عصر شارژ داد تو انجمن هم بچه ها لطف کردن گذاشتن

البته فقط به کسایی میداد که قبلا نگرفته بودن
کیا کد گذاشته بودن اعتبار بدم ؟
(22-08-2015، 09:48 PM)خسرو نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیا کد گذاشته بودن اعتبار بدم ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

---------

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

---------

دوستان مسابقات پیش بینی همراه اول لغوش چیه؟اصن نیاز به لغو داره؟
دوستان الان ما پیام خال به 84212 بفرستیم فردا بگیریم میده؟؟؟