موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-08-2015، 04:10 PM)Shervin Skylove نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدگفتيم آقاخانوم به پشتيباني نزنگيدوالا_اين شارژهارونذاشتن كه هرروزفقط ماهاببريم واسه كل ايرانه واسه تشويق مشتركان_طرف ي شارژش كداشتباه داده ميزنگه ميگه همه گرفتن چراواسه من اشتباهه_خب ميان تحقيق ميكنن ميگن اين ازكجاميدونه چندنفرگرفتن چه موقع بوده
اماكوگوش شنوا_باشارژ هاي 40نفره كه ازفحش هم بدتره حال كنيدفعلأ

دوست عزیز اگر به سایت ایرانسل مراجعه کنی و مسابقات ماههای قبل رو ببینی متوجه میشی که به این مسایل ربطی نداره
اینم امار پیشبینی تا این لحظه
آمار نظرسنجی:
برد تراکتورسازي: 73.6%
مساوی: 10.8%
برد استقلال: 15.6% *
حرفت قبول اما_زنگيدن هاي مكرربه پشتيباني بي تاثيرنيس اونم تو_يك زمان خاص
بچه ها من 203060 لغو کردم الان دوباره فعالش کنم شارژ بازی دیروز رو بهم میده؟
چنتا شارژ ۵ت مونده ک هنوز نداده؟چنتا ۲ت؟؟
یادش بخیر قدیما ایرانسل هم مسابقه پیش بینی فوتبال داشت Sad.gif
(26-08-2015، 04:17 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من 203060 لغو کردم الان دوباره فعالش کنم شارژ بازی دیروز رو بهم میده؟

اره میده
تله کوله قبلا 4000 کارت شارژ هزاری داشت الان اومده به 2000 تا 2 تومنی و 800 تا 5 تومنی برا بعضی مسابقاتش تغیر داده
اکواریوم هم روالش همین بوده فقط دوستان از مسابقات ماههای قبلش اطلاع ندارن(پرده نقره ای - ماه باران - نیکی در شعر عطار- اینو شنیدی)
فکر کنم توضیحاتم کافی بوده باشه
Shahin
لغو نکن 203060 که امروز پیش بینی نداره
امروز 20576 پیش بینی داره
Solj هنوز سیستمش خرابه و هنگ مونده از دیروز ,حواستون باشه تا مطمعن نشدین الکی اعلام نکنین و باعث بهم ریختن تاپیک و اشتباه کاربران نشید.متشکرم.

حالا من گفتم ,ببینیم کی توجه میکنه. Lightbulb.gif