موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مسابقه های آکواریوم ماه قبل هم به همین صورت شارژ میداد
تله کوله هم مسابقات این سری رو به این نحو برگزار کرده حتی جوایز مسابقاتش کمتر شده
اپسان هم تازه جشنواره اش شروع شده
بیپ هم که طبق معمول شارژ برا مسابقاتش میده
اتفاق تازه ای نیوفتاده
من خودم پنجاه مگ گرفتم
کسی علت ارور جدید شارژ ای هزاری رو میدونه؟؟؟؟؟؟؟
(26-08-2015، 04:07 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه های  آکواریوم ماه قبل هم  به همین صورت شارژ میداد
تله کوله هم  مسابقات این سری رو به این نحو برگزار کرده حتی جوایز مسابقاتش کمتر شده
اپسان هم  تازه جشنواره اش شروع شده
بیپ هم که طبق معمول شارژ برا مسابقاتش میده
اتفاق تازه ای نیوفتاده

فکر کنم بچه ها بیشتر هم دیگه مسابقات تله کوله رو تست کنن واز اپسان غاقل شدن
چقدگفتيم آقاخانوم به پشتيباني نزنگيدوالا_اين شارژهارونذاشتن كه هرروزفقط ماهاببريم واسه كل ايرانه واسه تشويق مشتركان_طرف ي شارژش كداشتباه داده ميزنگه ميگه همه گرفتن چراواسه من اشتباهه_خب ميان تحقيق ميكنن ميگن اين ازكجاميدونه چندنفرگرفتن چه موقع بوده
اماكوگوش شنوا_باشارژ هاي 40نفره كه ازفحش هم بدتره حال كنيدفعلأ
(26-08-2015، 04:06 PM)mmdavari78 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین الان 5 رو به 84807بفرستی از مسابقه حدس 50MB اینترنت رایگان میگیری
البته باید شماره کارت و رمز دوم داشته باشی

رمزدوم نمیخواد هر چی بزنی قبول میکنه
(26-08-2015، 04:08 PM)mmdavari78 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودم پنجاه مگ گرفتم

دوست عزیز تکراریه و برای دریافتش هم نیازی به کارت بانکی و رمز دوم نیست
به جای کارت بانکی همون شناسه رو بزن و به جای رمز هر عددی دوست داشتی
من که هم شماره کارت زدم هم رمز دوم
.
.
ببخشید تکراری بود
علت 4قلو زاييدن اختلال شبكه اپراتورهاست
(26-08-2015، 04:10 PM)Shervin Skylove نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدگفتيم آقاخانوم به پشتيباني نزنگيدوالا_اين شارژهارونذاشتن كه هرروزفقط ماهاببريم واسه كل ايرانه واسه تشويق مشتركان_طرف ي شارژش كداشتباه داده ميزنگه ميگه همه گرفتن چراواسه من اشتباهه_خب ميان تحقيق ميكنن ميگن اين ازكجاميدونه چندنفرگرفتن چه موقع بوده
اماكوگوش شنوا_باشارژ هاي 40نفره كه ازفحش هم بدتره حال كنيدفعلأ

درسته شارژهای چهل نفره جدیدا اومدن ولی شارژ ها به نظر من این روزا بیشتر هم شدن اتفاقا حتی جدیدا خودم شارژهای 5000 تومانی هم گرفتم شارژهای 2000 تومانی هم هست شارژهای 1000تومانی هم که خیلی زیاده دلیل نمیشه چون بعضی مسابقات به 40 نفر اول فقط شارژ بدن دلیل بر کم شدن شارژ باشه