موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
برای مسابقات آپسان میزدم و مینداختم بیرون پیام میومد بعد که مجدد خط هارو روشن میکردم...برای این یکی نمیاد....
خواهش میکنم اگه راهی هست بگید.....!!!..خیلی ناراحتم....من تمام خط هامو اینجوری زدم...ولی الآن خبری نیست...!!!هیچی نتونستم بگیرم...
شما باید شارژ برا هرکدوم از خط هات میگرفتی بعد سیمکارت عوض میکردی.چون محدود بوده.الان شارژ رو گرفتن ولی وارد نکردن بهش اعتباری نیست که استفاده شده باشه
دوستان الان شارژی هست که بده؟!
(22-08-2015، 11:35 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما باید شارژ برا هرکدوم از خط هات میگرفتی بعد سیمکارت عوض میکردی.چون محدود بوده.الان شارژ رو گرفتن ولی وارد نکردن بهش اعتباری نیست که استفاده شده باشه

دوست عزیز اصلا برای من پیام نیومده..با اینکه 120 هارو خورده ولی هیچ پیامی بالا نمیاد وقتی که سیم رو میندازم....پیام ها بیاد..مهم نیست چندتاش هم استفاده شده بده....اصلا الآن پیامی نیست...کدی نیست...

خواهش میکنم ازتون اگه راهی هست بگین...چجوری باید این پیام ها بالا بیاد...
(22-08-2015، 11:31 PM)مهدی پرسپولیس نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای مسابقات آپسان میزدم و مینداختم بیرون پیام میومد بعد که مجدد خط هارو روشن میکردم...برای این یکی نمیاد....
خواهش میکنم اگه راهی هست بگید.....!!!..خیلی ناراحتم....من تمام خط هامو اینجوری زدم...ولی الآن خبری نیست...!!!هیچی نتونستم بگیرم...

منم دقیق همین کارو کردم اما بعد که روشن کردم تمامی اس ها اومد
پیاماتو پاک کن
(22-08-2015، 09:59 PM)ali71020 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان الان ما  پیام خال به 84212 بفرستیم فردا بگیریم میده؟؟؟

میداد.سریع تموم شد
طاها به من استفاده شده داد :|
طاها میگه جزو ۵۰۰۰نفر نیستی واس شمام اینو گفت
مگه طاها داره میده؟؟