موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی ها و ایرانسلی ها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان عزیز امشب فک نکنم شارژ باشه شاید فرداشارژ باشه ویا هفته اول عید پیشاپیش برید خوش باشید. Undecided.gif  Sad.gif
(14-03-2015، 08:35 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-03-2015، 08:33 PM)reza8743 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين تبليغات قضيش چيه......لينکي چيزي داره بزاريد

اصلا به درد نمیخوره

يعني چي به درد نميخوره؟؟؟
(14-03-2015، 08:36 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز امشب فک نکنم شارژ باشه شاید فرداشارژ باشه ویا هفته اول عید پیشاپیش برید خوش باشید. Undecided.gif  Sad.gif

من ساعت 7 همه رو یه بار تست کردم.نه قدیمیا و نه جشنواره هیشکدوم ندارن.ممکنه مثل هفته قل ساعت 8 تا 9 فعال بشه. کاش کسی باشه کمک کنه تست کنه.پدرم در اومد حدود 60-70 تا بودن که تست کردم
(14-03-2015، 08:41 PM)ho_ostad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-03-2015، 08:36 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ساعت 7 همه رو یه بار تست کردم.نه قدیمیا و نه جشنواره هیشکدوم ندارن.ممکنه مثل هفته قل ساعت 8 تا 9 فعال بشه. کاش کسی باشه کمک کنه تست کنه.پدرم در اومد حدود 60-70 تا بودن که تست کردم

(14-03-2015، 08:41 PM)ho_ostad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی بسته های 5تایی بگو تا تست کنیم
همون بسته ها رو ۸/۳۰. تست میکنیم
سلام به همه
من تازه رسیدم.بچه ها امشب شارژ چی بود؟
هیچی دوست عزیز،جدید نبود
کد لغو مسابقه مدرسه فوتبال چیه؟؟737103
(14-03-2015، 09:18 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد لغو مسابقه مدرسه فوتبال چیه؟؟737103

سلام

خانم ساناز عزیز شما LAGHV MADZ را به شماره 737103 ارسال کنید تا مسابقه مدرسه فوتبال براتون لغو بشه.