موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی ها و ایرانسلی ها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-03-2015، 03:33 AM)نگین نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه شارژ مودم تموم شه و نت قط شه ولی روز های باقیمونده داشته باشم اگه ترافیک بزنم نت وصل میشه؟ Sad.gif

آره وصل میشه...
سلام دوستان
این اینترنت 1 گیگ چند کاربره فقط برای سیمکارت جدید میادمیشه؟؟ اگه میشه کدش رو بگید چون پیامش ناقص اومد ولی قبلا برای یکی زدم کدشو.یادم نیست
دوستان کمک این طرح مکالمه رایگان دائمی برای یک خط دائمی ستاره 111 ستاره 3321 مربع رو زدم ولی برای اینکه بفهمیم چقدر مهلت مونده چه کدی باید گرفت و آیا با شارژ درون شبکه به خط تلفن ثابت شهرهای دیگه هم میشه تماس گرفت! Sad.gif

ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
ﺳﻼﻡ ﯾﻪ ﺧﺒﺮ ﺧﻮﺏ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ
ﺧﻂ ﺩﺍﯾﻤﯽ ﺩﺍﺭﻧﺪ
ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ ﺍﯾﻦ ﮐﺪ ﺭﻭ ﺑﺰﻧﯿﺪ
#3321*111*
ﺍﮔﺮ ﮐﻪ ﻗﺒﺾ ﻣﺎﻩ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺭﻭ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻣﻌﺎﺩﻝ 2 ﺑﺮﺍﺑﺮ
ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﺗﺎ ﺍﺧﺮ ﺍﺳﻔﻨﺪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺩﺭﻭﻥ ﺷﺒﮑﻪ ﺻﺤﺒﺖ
ﮐﻨﯿﺪ . ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﮐﻨﯿﺪ ﭘﯿﺎﻡ ﻣﺨﺎﺑﺮﺍﺕ ﻣﯿﺎﺩ ﻭﺍﺳﺘﻮﻥ
(13-03-2015، 01:26 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمک این طرح مکالمه رایگان دائمی کدش چی بود برای یک خط دائمی ستاره 111 ستاره 3321 مربع رو زدم جوابی نیومد که!  Sad.gif

ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
ﺳﻼﻡ ﯾﻪ ﺧﺒﺮ ﺧﻮﺏ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ
ﺧﻂ ﺩﺍﯾﻤﯽ ﺩﺍﺭﻧﺪ
ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ ﺍﯾﻦ ﮐﺪ ﺭﻭ ﺑﺰﻧﯿﺪ
#3321*111*
ﺍﮔﺮ ﮐﻪ ﻗﺒﺾ ﻣﺎﻩ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺭﻭ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻣﻌﺎﺩﻝ 2 ﺑﺮﺍﺑﺮ
ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﺗﺎ ﺍﺧﺮ ﺍﺳﻔﻨﺪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺩﺭﻭﻥ ﺷﺒﮑﻪ ﺻﺤﺒﺖ
ﮐﻨﯿﺪ . ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﮐﻨﯿﺪ ﭘﯿﺎﻡ ﻣﺨﺎﺑﺮﺍﺕ ﻣﯿﺎﺩ ﻭﺍﺳﺘﻮﻥ
الكيه اين طرح
بايد اندازه اون قبض قبليت صحبت كني تا دوبرابرشو بده
يعني تو ٢هفته بايد اندازه قبض قبليت حرف بزني
آقا نیما من برای خودم نمیخواستم برای یکی از اشناها زدم فعال شد و پیام داد به اندازه 2 برابر قبض قبلی اعتبار داخل شبکه تا پایان اسفند به شما تعلق گرفت ولی نمیدونم چه کدی رو باید بزنن که اعتبار داخل شبکه باقیمانده رو چک کنن  Sad.gif
*111*3320#
بزن
ساحل خانم واسه منم فعال شد كه ٢برابر تا اخر اسفند فعال شد
ولي ٢روز بعد كه زياد حرف زدم اس ام اس اومد كه اينقد مصرف كردين اينقدر ديگه ميخواين تا اندازه قبض قبلي بشه و دو برابر فعال بشه
يجوري سر كارمون گذاشتن
(13-03-2015، 03:19 PM)Nima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساحل خانم واسه منم فعال شد كه ٢برابر تا اخر اسفند فعال شد
ولي ٢روز بعد كه زياد حرف زدم اس ام اس اومد كه اينقد مصرف كردين اينقدر ديگه ميخواين تا اندازه قبض قبلي بشه و دو برابر فعال بشه
يجوري سر كارمون گذاشتن
گویا شما درست میگین پس چرا کاربرای دیگه که کدشو گذاشته بودن نگفتن بعد از اینکه برابر قبض پرداختی ماه قبل صحبت کنن مکالمه رایگان فعال میشه! من الان ستاره 111 ستاره 3320 مریع رو زدم نوشت کارکرد شما تا الان ... تومان بوده و باید ... تومان دیگه کارکرد داشته باشید ( که مبلغ به اندازه قبض پرداختی ماه قبل بشه )تا مکالمه داخل شبکه به اندازه دو برابرش فعال بشه Sad.gif
این طرح همراه اول چه جوری غیر فعال میشه؟
off بفرستیم غیر فعال میشه؟
پسرخاله اگه طرح هدف را بزن میگی غیرفعالی نداره من زنگ زدم اپراتور گفت نمیشه و ضرری برای شما نداره که بخوای غیرفعال کنی