موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی ها و ایرانسلی ها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-03-2015، 07:03 PM)sahar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگه پیش شماررو صحیح  ارد نکردی واس نت رایگان که؟؟

به کسایی که قبلا این مسابقه را لغو کرده باشن فعلا نمیده
هی میگه شماره راسالی اشتب است
سلام ببخشید من 30 نفرم تموم شد حالا چطوری شارژ از 201421 بگیرم
(16-03-2015، 07:19 PM)shahab.pcr7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام  ببخشید من 30 نفرم تموم شد حالا چطوری شارژ از 201421 بگیرم

اگه باز  بفرستی از ایرانسل برات اس میاد شما به تنهایی بدبختمون کردی مبلغ شارژ را برامون اس کن بهت شارژ میدیم فقط دست از سر سیستم بردار  Tongue Biggrin.gif Biggrin.gif
بگو دوستات کد منو بزنن پنجاه پنجاه شريک
شارژژژژژژژژژژژژژ نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نیومده وفک نکنم هم بیاد Sad.gif
(16-03-2015، 07:31 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیومده وفک نکنم هم بیاد Sad.gif

چراااا؟؟ Sad.gif Sad.gif
نمیاد چون احتمالا عید چندتا مسابقه فعال میشه
(16-03-2015، 07:24 PM)mnmnjk نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-03-2015، 07:19 PM)shahab.pcr7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام  ببخشید من 30 نفرم تموم شد حالا چطوری شارژ از 201421 بگیرم

اگه باز  بفرستی از ایرانسل برات اس میاد شما به تنهایی بدبختمون کردی مبلغ شارژ را برامون اس کن بهت شارژ میدیم فقط دست از سر سیستم بردار  Tongue Biggrin.gif Biggrin.gif

خب الان چکار کنم شارژ بده پیام امد 1000 بفرست فرستادم ی کد داد 
بازم عدد 1000 بفرست ببین کد تکراری میده بهت یا جدید