موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی ها و ایرانسلی ها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
همراه اول چطور غیر فعال میشه توپ خاموش به 203060 میفرستم میگه اشتباس
ايرانسلم خودش نوشته بود یک و بفرستین به 8451 مسابقات براتون بیاد اونم میفرستم میگه اشتباه Sad.gif
(17-03-2015، 11:20 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این همراه اول که زود میده الان
من سه تاگرفتم تاحالا Biggrin.gif
به من گفت کد شارژ برات ارسال میشه ولی نشد
بدشانسم چقد
(17-03-2015، 11:20 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدشانسم چقد
خوب با ٩٩٩٠ تماس بگير بگو غيرفعالش کنه....
هر کس کد منو بزنه يک شارژ مخفي که نميدونين هديه بگيرين
(17-03-2015، 11:24 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدشانسم چقد

چه جالب واسه واسه من اول کدو میده بعد یه پیام یاد میگه کد شارز ارسال میشه Biggrin.gif
(17-03-2015، 11:21 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ همراه اول چی هست

ارسال۱۰به203862بعد0وجواب سینما یا سفر میشه.ببینید سوالش چی هس شارژهمراه اول
ایرانسل همون کد دیشبی رو میتونیم بدیم به دوسان از کجا بدونیم کدمون همونه عوض نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی توضیح بده پلیز
(17-03-2015، 11:31 PM)pariyaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل همون کد دیشبی رو میتونیم بدیم به دوسان از کجا بدونیم کدمون همونه عوض نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی توضیح بده پلیز

اگه لغوش کرده باشی کد یه نفر بزن بهت میگه قبلأ عضو بودی و کد قبلیت میده
سلام ب غیر اسن کد ک باید 3 نفر واست بزنن شارژی نیست؟ Sleepy.gif
(17-03-2015، 11:31 PM)pariyaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدت عوض نمیشه همونه