موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی ها و ایرانسلی ها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-03-2015، 04:16 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه امروز شارژ نیست؟

شارژ رایگان ایرانسل 24 اسفند

764979631این شماره
روبه 201421 اس کنید,
با شارژ صفر هم میتونید شارژ بگیرید
(15-03-2015، 04:00 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جشنواره نسل نو که نوشته تا 31 فروردین هر روز اینترنت رایگان میده پس چرا من از یک دو روز پیش زدم نداد  Sad.gif البته نوشته نباید از مسابقه خارج شد و احتمالا اگر یکبار که عضو شدیم لغو نکنیم هر روز اینترنت میده Huh.gif

برای کاربرانی که عضو جشنواره هستند، هر روز یک پیام ارسال خواهد شد. پیام روزانه ممکن است در مورد هر یک از خدمات فوق باشد. مثلا ممکن است یک روز اینترنت رایگان به کاربر پیشنهاد داده شود و روز دیگر سوال مسابقه البته کاربر همه روزه از تمامی خدمات می تواند استفاده نماید.

جشنواره «نسل نو»-12 اسفند تا 31 فروردین

بسته رایگان اینترنت پر سرعت:

کاربران عضو جشنواره نسل نو، هر روز می توانند از یک بسته اینترنت پرسرعت به صورت رایگان بهره مند گردند. برای این کار کافیست کاربر، عبارت 3G را به سرشماره جشنواره ارسال نماید. در پاسخ از کاربر خواسته می شود تا شماره ایرانسل کسی را که می خواهد از این بسته استفاده کند وارد نماید. در صورتی که شماره وارد شده توسط کاربر صحیح باشد، بسته اینترنت برای شماره مورد نظر فعال خواهد شد.
لازم به ذکر است کاربر در روز فقط یک بار از این سرویس می تواند استفاده کند و استفاده بیش از یک بار امکان پذیر نمی باشد.
کاربران اگر در حین مسابقه از جشنواره خارج شوند، شانس استفاده از 3G را از دست خواهند داد.

یعنی لغو نکنیم...........
(15-03-2015، 04:38 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-03-2015، 04:00 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جشنواره نسل نو که نوشته تا 31 فروردین هر روز اینترنت رایگان میده پس چرا من از یک دو روز پیش زدم نداد  Sad.gif البته نوشته نباید از مسابقه خارج شد و احتمالا اگر یکبار که عضو شدیم لغو نکنیم هر روز اینترنت میده Huh.gif

برای کاربرانی که عضو جشنواره هستند، هر روز یک پیام ارسال خواهد شد. پیام روزانه ممکن است در مورد هر یک از خدمات فوق باشد. مثلا ممکن است یک روز اینترنت رایگان به کاربر پیشنهاد داده شود و روز دیگر سوال مسابقه البته کاربر همه روزه از تمامی خدمات می تواند استفاده نماید.

جشنواره «نسل نو»-12 اسفند تا 31 فروردین

بسته رایگان اینترنت پر سرعت:

کاربران عضو جشنواره نسل نو، هر روز می توانند از یک بسته اینترنت پرسرعت به صورت رایگان بهره مند گردند. برای این کار کافیست کاربر، عبارت 3G را به سرشماره جشنواره ارسال نماید. در پاسخ از کاربر خواسته می شود تا شماره ایرانسل کسی را که می خواهد از این بسته استفاده کند وارد نماید. در صورتی که شماره وارد شده توسط کاربر صحیح باشد، بسته اینترنت برای شماره مورد نظر فعال خواهد شد.
لازم به ذکر است کاربر در روز فقط یک بار از این سرویس می تواند استفاده کند و استفاده بیش از یک بار امکان پذیر نمی باشد.
کاربران اگر در حین مسابقه از جشنواره خارج شوند، شانس استفاده از 3G را از دست خواهند داد.

یعنی لغو نکنیم...........

یعنی ما که لغو کردیم دیگه نمیتونیم استفاده کنیم ؟ Confused
آقا فری من زیاد اطلاع ندارم چون خودم اینترنت ایرانسل استفاده نمیکنم ولی در جشنواره نسل نو روزانه برای هر شارژ 10 هزار تومنی هم از 1000 تا 4000 امکان تخفیف هست و بنظرم علاقمندان میتونن تست کنن و اگه تخفیف 4000 شد میتونن شارژ 10 هزار تومنی رو 6000 بخرن Sleepy.gif

تخفیف روزانه خرید شارژ:

یکی دیگر از امکانات جشنواره نسل نو، امکان استفاده از تخفیف برای خرید شارژ ایرانسل می باشد. برای استفاده از این تخفیف، کاربر باید عبارت TAKHFIF را به سرشماره جشنواره پیامک کند. در پاسخ، یک کد خرید شارژ با تخفیف (که با اسم شناسه قبض از آن نام برده می شود) در اختیار کاربر قرار می گیرد. کاربر باید از طریق جشنواره *720#، ما بقی وجه شارژ را پرداخت کند تا کارت شارژ به وی تعلق گیرد. نحوه پرداخت به این شکل است که کاربر ابتدا *720*3# را شماره گیری کرده، سپس شناسه قبض خود را وارد می کند. در ادامه، کاربر با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود، مابقی وجه شارژ را پرداخت خواهد نمود.
تخفیف های شارژ از 1000 تومان تا 4000 تومان خواهد بود.(این تخفیف ها برای شارژ 10،000 تومانی می باشد)
لازم به ذکر است در هر روز کاربر صرفا یک بار می تواند از تخفیف بهره مند شود. اگر کاربری بیش از یک بار درخواست تخفیف کند، مجددا همان شناسه قبض پیشین برای کاربر ارسال خواهد شد.
شارژ رایگان ایرانسل 24 اسفند

764979631

این شماره

روبه 201421 اس کنید
با شارژ صفر هم میتواندی بگیرید
دوست عزیز کد نذارید اینجا چون هرکس فقط کد 1 نفر رو میتونه بزنه و همه زدن احتمالا
اگه دوباره بزارید منفی میدم.من دست به منفیم خوبه Biggrin.gif Tongue.gif
سلام
این سرویس پیش بینی همراه اول همش واسم اس میده شارژ کم میکنه هرچی توپ خاموش و top off رو میفرستم اس نمیاد و لغو نمیشه.چیکارش کنم؟ Sad.gif
(15-03-2015، 05:01 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز کد نذارید اینجا چون هرکس فقط کد 1 نفر رو میتونه بزنه و همه زدن احتمالا
اگه دوباره بزارید منفی میدم.من دست به منفیم خوبه Biggrin.gif  Tongue.gif

اشتب شد خواستم جای دیگه کپی کنم اینجا کپی کردم!!!
(15-03-2015، 05:02 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این سرویس پیش بینی همراه اول همش واسم اس میده شارژ کم میکنه هرچی توپ خاموش و top off رو میفرستم اس نمیاد و لغو نمیشه.چیکارش کنم؟ Sad.gif
زنگ بزن 9990 درستش میکنن...از شماره 203060 یا همون 20397 برات پیام میاد؟؟
(15-03-2015، 05:06 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-03-2015، 05:02 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
زنگ بزن 9990 درستش میکنن...از شماره 203060 یا همون 20397 برات پیام میاد؟؟

آره داش از 20397 اس میاد