موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی ها و ایرانسلی ها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوست عزیز این مسابقه چندروز راه افتاد فقط اسمش شده کفش طلایی که هرکی عضو بوده کدت بزنه شارژتکراری میده...
(15-03-2015، 06:35 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-03-2015، 06:15 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-03-2015، 06:11 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر توبمن منفی دادی؟بیچارت میکنم مطمین باش Angry.gif

به منم منفی دادن ولی من رفتم بهشون مثبت دادم  Biggrin.gif Tongue.gif

اگه کسی بی دلیل بهتون منفی داده میتونید گزارش بدید تا پاک کنم ولی بعضی هاتون نظم انجمن رو بهم میریزین اینجوری هم کاربرا بهتون منفی میدن هم اخطار میگیرید
ادمین چرا خودمون مثبت یا منفی میدیم نمیشه پاک کرد؟
حالا شما زحمت بکش اینبارو پاک کن . گذشت کردیم دیگه چ کنیم Biggrin.gif Tongue.gif
سلام
اگ میشه کد منو هم بزنین ممنون میشم. مرررررسی
27426140
حالا دیگه همه میذارن اونایی که بهم منفی دادن به اینا هم بدن خوب میشه ها Biggrin.gif Tongue.gif
دوستان گلم هر چی اینجا کد بزارین کسی نمیزنه... Biggrin.gif
برین تو شبکه 1 و 2 و 3 و اخبار 20:30 تبلیغ کنین فکر کنم بالای صد هزار تومن میگیرین. Biggrin.gif
(15-03-2015، 06:36 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدی من راست میگم شارژ میده

شارژ هزار تومنی ایرانسل بمناسبت عید نوروز**تست شده جدید **

ارسال عدد 9676961 به شماره 201421

**عضویت و گرفتن شارژ رایگان و با سیمکارت بدون شارژ هم میشه شرکت کرد**
برا لغو کردن مسابقه هم LAGHV به 201421 ارسال کنی
سالاري تو
(15-03-2015، 06:40 PM)Nima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-03-2015، 06:36 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدی من راست میگم شارژ میده

شارژ هزار تومنی ایرانسل بمناسبت عید نوروز**تست شده جدید **

ارسال عدد 9676961 به شماره 201421

**عضویت و گرفتن شارژ رایگان و با سیمکارت بدون شارژ هم میشه شرکت کرد**
برا لغو کردن مسابقه هم LAGHV به 201421 ارسال کنی
سالاري تو
فدات دادش جات اینجاست  Heart.gif
دوستان کسانی که میخوان 40 مگ رو هر روز بگیرن اصلا مسابقه رو لغو نکنند..من با دو خطم لغو کردم و به اون دو خطم نمیده...خودش هم نوشته...به سامانه «نسل نو» خوش آمدی
پیشنهادات ویژه و هرروزه ما رو ازدست نده!
(لغو و انصراف از اینترنت روزانه با ارسال LAGHV در پاسخ)
برای :
دریافت اینترنت پر سرعت رایگان، عبارت 3G
دریافت تخفیف خرید شارژ، عبارت Takhfif
و شرکت در مسابقه با جوایز ویژه (3 دستگاه خودرو 206 هرکدام به همراه 1000لیتر بنزین)، عبارت Soal را ارسال کن
هر پیام 200 تومان. قرعه کشی بزرگ یک دستگاه BMW X1 هم بین تمام اعضا صورت می گیرد
میگم روشی هم هست نخوایم کد کسیو بزنیم ولی مسابقه خودش بهمون کد بده؟مثلا اس خالی بفرسیم براش؟ Biggrin.gif
(15-03-2015، 06:39 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا دیگه همه میذارن اونایی که بهم منفی دادن به اینا هم بدن خوب میشه ها  Biggrin.gif  Tongue.gif

ن دیگه من فقط میتونستم جلوی شروعشو بگیرم
که شما مقاومت کردی Biggrin.gif Tongue.gif