موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی ها و ایرانسلی ها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-03-2015، 08:54 PM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 08:52 PM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 08:47 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساحل Biggrin.gif

حامد چرا از کلکل واسم جواب نمیات
پیام تبلیغاتیتون فعال هستش؟
کارم اشتباه بود Sad.gif دیگه ساحل نمیاد گریه
شارژ هزاری همراه اول

ارسال ۱۰ به ۲۰۳۸۶۲
بعد ارسال ۰ به ۲۰۳۸۶۲
پاسخ به سوال ( جواب ها : سینما / سفر )
بعد ارسال SAL OFF به ۲۰۳۸۶۲
یه مقدار پیامها دیر میاد از مرحله دوم هم میتونید شروع کنید
۲۰۰ تومنی کم میشه

اعتبار دست شما رو میبوسه فراموش نشه
(17-03-2015، 09:03 PM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری همراه اول

ارسال ۱۰ به ۲۰۳۸۶۲
بعد ارسال ۰ به ۲۰۳۸۶۲
۲۰۰ تومنی کم میشه

پیامش از طرف ۲۰۳۸۶۰ میاد، ۰ باید به شماره ای که گفتی ارسال کنیم یا ۲۰۳۸۶۰
(17-03-2015، 08:50 PM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری همراه اول

ارسال ۱۰ به ۲۰۳۸۶۲
بعد ارسال ۰ به ۲۰۳۸۶۲
۲۰۰ تومنی کم میشه

به من میگه اگه بتونی درست حدس بزنی 2000 امتیاز میگیری
یعنی چی دوستان
لغوش کنم؟
بچه ها عدد صفر رو به ۲۰۳۸۶۰ بفرستید دیگه از هر شماره پیام میاد به خودش جواب بدید
(17-03-2015، 09:07 PM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها عدد صفر رو به ۲۰۳۸۶۰ بفرستید دیگه از هر شماره پیام میاد به خودش جواب بدید

پس تصحیحش کن دوست من
reflexiveabdoolkarimشارژ هزاری همراه اول ارسال ۱۰ به ۲۰۳۸۶۲ بعد ارسال ۰ به ۲۰۳۸۶۲پاسخ به سوال ( جواب ها : سینما / سفر )بعد ارسال SAL OFF به ۲۰۳۸۶۲یه مقدار پیامها دیر میاد از مرحله دوم هم میتونید شروع کنید ۲۰۰ تومنی کم میشهاعتبار دست شما رو میبوسه فراموش نشهبه من میگه اگه بتونی درست حدس بزنی 2000 امتیاز میگیرییعنی چی دوستانلغوش کنم؟

جواب بده شارژو مرحله بعد به تو میده
شارژ هزاری همراه اول

ارسال ۱۰ به ۲۰۳۸۶۲
بعد ارسال ۰ به ۲۰۳۸۶۰
۲۰۰ تومنی کم میشه

(17-03-2015، 08:59 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 08:54 PM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 08:52 PM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2015، 08:47 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساحل Biggrin.gif

حامد چرا از کلکل واسم جواب نمیات
پیام تبلیغاتیتون فعال هستش؟

نمیدونم چطور میشه فعالش کرد؟