موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صبح همه بخیر.
دوستان این هرمی ایرانسل تا کی فعاله .گفته خودش یا معلوم نیس؟
(16-07-2015، 08:00 AM)MA30D نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صبح همه بخیر.
دوستان این هرمی ایرانسل تا کی فعاله .گفته خودش یا معلوم نیس؟

میگن تا عید ولی با 2روز تمدید
وستان هیچکس از هرمی ایرانسل شارژی گرفته؟
(16-07-2015، 09:10 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وستان هیچکس از هرمی ایرانسل شارژی گرفته؟
سلام.اره من گرفتم.جوابش دیر میاد.شما هر چندتا که واستون فرستادنو میتونین بزنین و شارژ بگیرین 1000 رو بفرستین.همه شارژاتونو با هم میفرسته
سلام علت کد شارژ استفاده شده دادن چیه دیشب کدشارژ استفاده شده هم میداد
(16-07-2015، 09:37 AM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علت کد شارژ استفاده شده دادن چیه دیشب کدشارژ استفاده شده هم میداد
یه شارژ به چند نفر میفرستن
سلام دوستان صبحتون بخیر.من دیروز ساعت ۹ ب بعد گرفتم و همه شارژاش سالم بودن کسای ک  همون اوایل زدن چون سامانه شلوغ بود ب چندین نفر یک کد رو مبداده
کد 1577157930 ارسال به 737451 لغو L
3818140 به 737451  یک جوون واسه منم بزنه Heart.gif
(16-07-2015، 09:57 AM)mahvash0088 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان صبحتون بخیر.من دیروز ساعت ۹ ب بعد گرفتم و همه شارژاش سالم بودن کسای ک  همون اوایل زدن چون سامانه شلوغ بود ب چندین نفر یک کد رو مبداده

من بیشترش رو گذاشتم 11 به بعد گرفتم با این حال دوتاش استفاده شده بود
دلیلش هم هنگ کردن سامانه بود چون واسه خودم و بعضی دوستان پیش اومد که مثلا کد مزه رو میفرستادی از دانستنی شارژ میفرستاد با این که یه بار شارژ دانستنی رو گرفته بودیم
خب وقتی این شارژ رو دوباره به یه نفر دیگه بفرسته میگه رمز شارژ اشتباست