موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-07-2015، 02:39 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عالیست! پاسخ شما صحیح بود.
سوال شماره 2
درآمد سرانه اسمی کشور الف 12000 دلار و درآمد سرانه کشور ب 15000 دلار است. کدام گزینه صحیح است؟
1. رفاه کشور ب بیشتر از کشور الف است.
2. سطح قیمت ها در کشور الف کمتر از کشور ب است.
3. ممکن است رفاه کشور الف بیشتر از کشور ب باشد.
4. تورم کشور الف کمتر از کشور ب است.
اساتید جواب این چی میشه؟

3 میشه

لطفا قبلش یه نگاه به تاپیک جواب ها بندازید
سلام دوستان
امروز شارژ بجز هرمی ها و صد هزاری چیزی نیس؟ Huh.gif
یکی ادرس دوتا تاپیک رو بزاره
من با گوشیم نمیشه
(18-07-2015، 02:48 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی ادرس دوتا تاپیک رو بزاره
من با گوشیم نمیشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیم شارژنداشته باشه سوال نمیفرسته برای من که نفرستاد
کسی جواب مارو نمیده ما بریم....!!! Undecided.gif Undecided.gif
(18-07-2015، 02:48 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
امروز شارژ بجز هرمی ها و صد هزاری چیزی نیس؟ Huh.gif

نه فقط همین ها هست

امروز تعطیله احتمالش کمه شارژ بیاد
(18-07-2015، 02:52 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی جواب مارو نمیده ما بریم....!!! Undecided.gif  Undecided.gif

فعلا نیست
(18-07-2015، 02:54 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-07-2015، 02:48 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
امروز  شارژ بجز هرمی ها و صد هزاری چیزی نیس؟ Huh.gif

نه فقط همین ها هست

امروز تعطیله احتمالش کمه شارژ بیاد

ممنون از پاسختون...
اینجا با سیم صفر کسی تست کرده؟