موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-07-2015، 01:40 AM)zahra18 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه كسي در رشته ي گريم، بيشترين جوايز اسكار را بدست آورده است؟
1. سدريك گيبونز
2. آلن منكن
3. ريك بيكر
4. ايديت هد

3
دوستان هزینه اش که میگید 150 تومنه 

پ چرا کم نمیکنه یعنی اخر کم میکنه ازمون
(18-07-2015، 01:41 AM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با شار صفر میشه زد؟

آره من با شارژ صفر 100تومن بردم .
(18-07-2015، 01:41 AM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره میشه زد... Wink.gif
(18-07-2015، 01:44 AM)yasna88 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه شات از شارژ میزاری .... واقعا صدتومن رو میده؟؟
سلام بر همگی عیدتون مبارک Heart.gif
میشه به منم جریان این 100 هزار تومن رو بگید؟مرسی Biggrin.gif
(18-07-2015، 01:41 AM)yasna88 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-07-2015، 01:40 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-07-2015، 01:34 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-07-2015، 01:29 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-07-2015، 01:27 AM)Atoosa Hoseini نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر میکنم 4 درسته؛ مطمن نیست8

نه اشتباه 4 نزنيد

پ جواب این چی میشه؟؟؟؟

Yasna 68 این سوال شما نبود عزیزم نميدوني؟

چرا سوال من بود ولی هنوز ج ندادم بهش . اون سیم کارتو گذاشتم کنار فعلا

دوباره به این سوال برخورد کردم دوستان چی بزنیم ؟ 
مطمعنم 1 نیست . 
بین 2و3و4
(18-07-2015، 01:46 AM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-07-2015، 01:44 AM)yasna88 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه  شات از شارژ میزاری  .... واقعا صدتومن رو میده؟؟

فعلا که گفته دوشنبه میفرسته . 
تا ببینیم راست میگه یا نه
دوستان پیام تبلیغاتی بعد چند ساعت فعال میشه
با حضور در جشنواره شارژ و هدیه سرویس های نسل 3 و کافه خودرو برای شما فعال شدند. اکنون 2 امتیاز ویژه به شما تعلق گرفته است. کافیست امروز به 10 سوال پیاپی پاسخ صحیح دهید و شارژ 100 هزار تومانی دریافت نمایید.
در صورت تمایل به غیر فعالسازی لطفا jashn off را به 2021 بفرستید.
هر محتوا 150 تومان

در صورتی که یک محصول در بازار کاملا رقابتی در حالت تعادل عرضه و تقاضا باشد و قیمت تعادلی آن 1500 تومان به ازای هر واحد باشد، در صورتی که دولت خرید و فروش آن محصول را غیرقانونی و مشمول جریمه کند، کدام گزینه الزاما صحیح نمی باشد؟
1. تقاضای محصول کاهش می یابد.
2. عرضه محصول کاهش می یابد.
3. قیمت محصول افزایش می یابد.
4. درصورتی که تقاضا برای محصول وجود داشته باشد، باز

اولین سوالم اینه چکار کنم ؟