موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-07-2015، 07:06 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوابا

نوشیدنی: چای
شیرینی: زولبیا و بامیه
دسر: شله زرد

دسر ک ماده اصلی ان برنجه: شیر برنج
اعمال مذهبی: روزه
اعمال اسلامی: نماز عید فطر
خوراکی کلسیم دار: پنیر

وعده: افطار
(14-07-2015، 07:09 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-07-2015، 07:07 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-07-2015، 07:05 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-07-2015، 07:04 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-07-2015، 07:01 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دسر که ماده اصلی ان برنج در ماه رمضان وبسته به ذاعقه افراد شیرین یا با نمک میخورند؟

حلیم احتمالا

شیر برنج

شیربرنجو مگه با نمکم میخورن؟؟؟

حلیم برنج داره؟ Biggrin.gif
به نکته خوبی اشاره کردی افرین Undecided.gif
(14-07-2015، 07:05 PM)sara5960 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-07-2015، 07:04 PM)Amir Pax نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شله زرد رو میفرستم باز سوال میپرسه که چیکار کنم

شیربرنج

دمت گرم
(14-07-2015، 07:09 PM)Ghazaal نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوراکی ها و دسرهای مختلفی در این وعده ماه رمضونی مصرف می شود مانند آش، حلیم، نان وپنیر و زولبیا وبامیه

افطار
من به یه خطم که جواب دادم بعد اشتباه بود لغو کردم باز عضو شدم که بزنم نداد دیگه. اگه لغو نکنی باز جواب درست بزنی میده.
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﻣﺬﻫﺒﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﺎﻡ ﺧﺎﺻﯽ ﺍﺯ ﺳﺎﻝ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﻥ ﺍﯾﻦ ﻓﺮﯾﻀﻪ ﺍﻟﻬﯽ ﻭﺍﺟﺐ ﺍﺳﺖ؟ ﺭﻭﺯﻩ
*
ﺩﻭﺗﺎ ﺷﯿﺮﯾﻨﯽ ﺧﻮﺷﻤﺰﻩ ﺑﺎ ﺩﻭ ﺷﮑﻞ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﮐﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﻣﺼﺮﻑ ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﻣﺎﻩ ﻣﺒﺎﺭﮎ ﺭﻣﻀﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﻭ
ﻣﻌﻤﻮﻻ ﻋﻀﻮ ﺛﺎﺑﺖ ﺳﻔﺮﻩ ﻫﺎﯼ ﺍﻓﻄﺎﺭﻧﺪ؟ ﺯﻭﻟﺒﯿﺎ ﻭ ﺑﺎﻣﯿﻪ
*
ﯾﮏ ﺩﺳﺮ ﺧﻮﺷﻤﺰﻩ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﻫﻢ ﺩﺭ ﺍﻋﯿﺎﺩ ﻫﻢ ﮔﺎﻫﯽ ﺩﺭ ﻋﺰﺍﺩﺍﺭﯼ ﯾﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺬﺭﯼ ﺩﺍﺩﻥ ﭘﺨﺘﻪ ﻭ ﺗﻮﺯﯾﻪ ﻣﯿﺸﻪ؟
ﺷﻠﻪ ﺯﺭﺩ
*
ﻧﻮﺷﯿﺪﻧﯽ ﺍﺻﻠﯽ ﺳﺮ ﺳﻔﺮﻩ ﺍﻓﻄﺎﺭ؟ ﭼﺎﯼ
*
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﻋﯿﺪ ﻓﻄﺮ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﻭ ﻣﺮﺩﻡ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﺴﺎﺟﺪ ﻭ ﺣﺴﯿﻨﯿﻪ ﻫﺎ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ
ﺟﻤﺎﻋﺖ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﻣﯿﮑﻨﻦ؟ ﻧﻤﺎﺯ ﻋﯿﺪ ﻓﻄﺮ
*
ﺩﺳﺮ ﮐﻪ ﻣﺎﺩﻩ ﺍﺻﻠﯽ ﺍﻥ ﺑﺮﻧﺞ ﺩﺭ ﻣﺎﻩ ﺭﻣﻀﺎﻥ ﻭﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﺫﺍﻋﻘﻪ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﯾﺎ ﺑﺎ ﻧﻤﮏ ﻣﯿﺨﻮﺭﻧﺪ؟ ﺷﯿﺮ ﺑﺮﻧﺞ
*
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺭﺍﮐﯽ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺑﺎ ﻧﺎﻥ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ، ﮐﻠﺴﯿﻢ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﺩﺭ ﻣﺎﻩ ﺭﻣﻀﺎﻥ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﻣﻬﻤﺎﻥ ﺳﻔﺮﻩ
ﻫﺎﯼ ﺍﻓﻄﺎﺭ ﺍﺳﺖ؟ ﭘﻨﯿﺮ
*
ﻧﺎﻡ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻭﻋﺪﻩ ﻫﺎﯼ ﻣﻬﻢ ﻭﺍﺻﻠﯽ ﺩﺭ ﻣﺎﻩ ﻣﺒﺎﺭﮎ ﺭﻣﻀﺎﻥ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻫﺮ ﺷﻬﺮ ﻭ ﮐﺸﻮﺭﯼ ﺁﺩﺍﺏ ﺧﺎﺻﯽ ﺑﺮﺍﯼ
ﺑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﺁﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ؟ ﺍﻓﻄﺎﺭ
(14-07-2015، 07:15 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من به یه خطم که جواب دادم بعد اشتباه بود لغو کردم باز عضو شدم که بزنم نداد دیگه. اگه لغو نکنی باز جواب درست بزنی میده.

دقیقا هم واس من اینجوری شد Sad.gif
مسابقه ماه آسمونی
یه کلمه برات در نظر گرفته شده سعی کن اونو حدس بزنی
من چندتا راهنمایی برات دارم
راهنمایی اول:
یکی از اعمال مذهبی که در ایام خاصی از سال انجام دادن این فریضه الهی واجب است
اگه بتونی درست حدس بزنی 2000 امتیاز میگیری
کلمه ای که حدس میزنی را بفرست
رمضان دلت را بخدا بسپارباارسال7121به8494
مجموعه طنز تلويزيوني به كارگرداني سعيد آقاخاني كه ماه رمضان از شبكه دو پخش شد
به یه خطم گفت تبریک کارت شارز برات ارسال میشه
ولی ارسال نشد