موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-07-2015، 06:35 PM)alireza.mir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه ماه آسمونی
یه کلمه برات در نظر گرفته شده سعی کن اونو حدس بزنی
من چندتا راهنمایی برات دارم
راهنمایی اول:
یک دسر خوشمزه ایرانی که هم در اعیاد هم گاهی در عزاداری ها یا برای نذری دادن پخته و توزیع می شود
اگه بتونی درست حدس بزنی 2000 امتیاز میگیری
کلمه ای که حدس میزنی را بفرست
رمضان دلت را بخدا بسپارباارسال7121به8494

عیلرضا جواب سوال تو چی میشه،واسه منم همونه
اگه دفعه اول غلط جواب بدی باز شارژ میده؟
نوشيدني آب ميشه؟؟؟؟
(14-07-2015، 06:38 PM)naghme نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوشيدني آب ميشه؟؟؟؟

چای
آقا حمید خسته نباشی
دادا وقت کردی یه شماره ایرانسل که بنام خودته ولی استفاده نمیکنی (خاموش) بزار تو امضات یا پروفایلت .
شاید لوتیای تاپیک گهگداری که با ۲۰ ، ۳۰ تا سیمکارتشون شارژ میگیرن بخوان یک دانشو بابت حق الزحمت برات خط به خط کنن.

ماشاا... از کله صبح تا الان یه سره تو تاپیکی
هم چند وعده تست میکنی
هم جواب سئوال همرم میدی.
بابا عیول ...

teeth
یکی ازخوراکی های که همراه نان خورده میشه وکلسیوم داردودرماه رمضان در سفرهای افطار است/
(14-07-2015، 06:39 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی ازخوراکی های که همراه نان خورده میشه وکلسیوم داردودرماه رمضان در سفرهای افطار است/

پنیر
پس چرا شارژ بهم نداد يه سوال ديگه پرسيد Undecided.gif
1 رو ب چند بفرستم؟
ممنون از دوستی که معرفی کرد من گرفتم شارژو اعتبار تقدیم شد
اگه این پیام اومد بامیه بفرستید
مسابقه ماه آسمونی
یه کلمه برات در نظر گرفته شده سعی کن اونو حدس بزنی
من چندتا راهنمایی برات دارم
راهنمایی اول:
دوتا شیرینی خوشمزه با دو شکل متفاوت که بیشترین میزان مصرف آنها در ماه مبارک رمضان است و معمولا عضو ثابت سفره های افطارند
اگه بتونی درست حدس بزنی 2000 امتیاز میگیری
کلمه ای که حدس میزنی را بفرست