موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-07-2015، 07:01 PM)√ ℳ๏̯͡๏みάრრσძ √ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
4 به 2028 همراه اول
اینم تو پیامش میگه شارژ 100 تومنی میده.... Confused

سوالاش مال زبان انگلیس و فرانسه است گفته بیشترین امتیاز وبگیر تاشارژ 100تومنی برنده شی من همه رو درست جواب دادم گفت افرین فردا هم میتونی چیزای جدیدی یاد بگیری از شارژم چیزی کم نکرد
دوستان لطفا سوالات مسابقه 100 تومنی رو اینجا نگید ، توی تاپیک خودش بگید ، صد تا ورق زدم هعی سوال سوال چی میشه چی میشه اه
چرا جواب نت رایگان نمیاد؟
سلام دوستان با کارت بانک ملت نمیشه شارژ زیر 5000 تومن خرید کسی اطلاع داره کدوم بانکا امکان خرید شارژ 1000 و 2000 هم داره؟؟؟؟
کارت بانک تجارت امکان خرید شارژ 1000 داری می خوام حساب باز کنم؟
بانک ملی
(19-07-2015، 06:56 PM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چجوری طرح پایه ثانیه ای رو غیر فعال کنم؟

هر خط خودکار رو طرح پایه ای فعال هست..وقتی طرحی رو فعال کنی عوض میشه.
(19-07-2015، 07:19 PM)mnmnjk نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان با کارت بانک ملت نمیشه شارژ زیر 5000 تومن خرید کسی اطلاع داره کدوم بانکا امکان خرید شارژ 1000 و 2000 هم داره؟؟؟؟

من قبلأ از بانک تجارت شارژ هزاری میگرفتم ولی الان بیش از یک سال هست هیچ شارژی نگرفتم و خبر تازه ندارم
برای نت رایگان چی باید بفرستم؟کامل لطفا
دوستان نت رایگان 50مگی باید عضوباشی تابرات بفرسته؟
(19-07-2015، 07:23 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-07-2015، 07:19 PM)mnmnjk نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان با کارت بانک ملت نمیشه  شارژ زیر 5000 تومن خرید کسی اطلاع داره کدوم بانکا امکان خرید شارژ 1000 و 2000 هم داره؟؟؟؟

من قبلأ از بانک تجارت شارژ هزاری میگرفتم ولی الان بیش از یک سال هست هیچ شارژی نگرفتم و خبر تازه ندارم

ملی