موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژ همراه اولو به همه میده یا به انهایی که قبلا نگرفتن
(14-07-2015، 09:21 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ همراه اولو به همه میده یا به انهایی که قبلا نگرفتن

به همه میده... Wink.gif
یکی از غذاها یا دسرهایی که در ماه رمضان طرفداران زیادی دارد وطرز تهیه آن راحت هست و برنج ماده اصلی آن است
این چی میشه دوستان؟
شارژ همراه اول
ارسال 4 به 20576
بعد 12 شب 'رنگ 1000' به 20576
(14-07-2015، 09:11 PM)abasniyati نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در قران کریم به آن توصیه شده است و ضرب المثلی هم وجود دارد که به واسطه آن اصطلاحا خامی پخته می شود
سوال همراه اول

سرچ کردم ضرب المثل این اومد
زان می عشق کز او پخشه شود هر خامی کلمه قرانیش تعقل خاسی بزن
(14-07-2015، 09:22 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از غذاها یا دسرهایی که در ماه رمضان طرفداران زیادی دارد وطرز تهیه آن راحت هست و برنج ماده اصلی آن است
این چی میشه دوستان؟

شیر برنج
شارژ همراه اولو من گذاشتم کسی اعتبار ندادااااااااوا
(14-07-2015، 09:25 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-07-2015، 09:22 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این چی میشه دوستان؟

شله زرد

من این واسم اومد زدل
شیر برنج درس بود
مطمۂنی
یه کلمه برات در نظر گرفته شده سعی کن اونو حدس بزنی
من چندتا راهنمایی برات دارم
راهنمایی اول:
یکی از سریال های به یاد ماندنی مناسبتی به کارگردانی حسن فتحی که بازیگران بزرگی در آن ایفای نقش میکند.

دوستان کسی جواب مارو میدونه؟
(14-07-2015، 09:25 PM)Mojtaba Abolfazli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ همراه اولو من گذاشتم کسی اعتبار ندادااااااااوا

ایا بدون شارژ هم میده؟؟؟