موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام خدمت کاربران موبایل روز Heart.gif 
  • در این تاپیک لیست مسابقات ایرانسل و همراه اول قرار داده می شود.
  • قوانین انجمن رو رعایت کنید
  • دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای دسترسی سریع به کدها به تاپیک زیر مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اسپم دادن و قراردادن لینک سایت های دیگه خودداری کنید Lightbulb.gif
ارسال اسپم و بی احترامی به کاربران و قرار دادن لینک سایت های دیگه=محرومیت کامل از انجمن موبایل روز

از قرار دادن کدهای مسابقات هرمی در تاپیک خودداری کنید Lightbulb.gif

موفق باشید Heart.gif
پس من چرا ستاره 111 ستاره 460 مربع میزنم بعد میگه کد روز وارد کنین 292929 میزنم و سپس ارسال مینویسه کد روز اشتباست!
ایشالا تاپیک پرشارژی باشه Blush.gif همراه صلح و دوستی Heart.gif Shy.gif
(20-08-2015، 06:33 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس من چرا ستاره 111 ستاره 460 مربع میزنم بعد میگه کد روز وارد کنین 292929 میزنم و سپس ارسال مینویسه کد روز اشتباست!
دقیقا همین مشکل منه Sleepy.gif
ممنون آقا مسعود تاپیک قبلی شما تایید کرده بودین کد رو فکر کردم با 292929 گرفتین و قبلش دیدم گفته بودن این کدم اشتباه بوده که دوباره گذاشتن و کد روز فردا رو زدن 303030 که اونم حتما اشتباه باشه برا فردا Undecided.gif
سلام
اس اومده 2.5 گیگ نت یک ماهه 8000 تومن!
ولی میخاستم فعال کنم نوشته بود اعتبار پایان همین ماه!
کسی میدونه جریانش چیه؟
(20-08-2015، 06:40 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقا مسعود تاپیک قبلی شما تایید کرده بودین کد رو فکر کردم با 292929 گرفتین و قبلش دیدم گفته بودن این کدم اشتباه بوده که دوباره گذاشتن و کد روز فردا رو زدن 303030 که اونم حتما اشتباه باشه برا فردا Undecided.gif

نه من دیروز فعال کرده بودم 282828

امروز با ی خط دیگه زدم دیدم درست نیس

شاید دوستمون اشتباهی گذاشته یا ...
کد همراه اول اینه ماله امروز 297890
برا اینترنت
اعتبار فراموش نشه
کاش شارژ بیاد هر چند پنجشنبه اس
بچه ها شارژ های شرکت تله کوله ساعت چند فعال میشه
اینطور که داره پیش میره فک کنم تله کوله داره جای اپسان رو میگیره این ماه
20تا مسابقه شارژی داشته اما متاسفانه شارژاش محدود هستن