موبایل روز

نسخه‌ی کامل: رونمایی از قالب جدید موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
(09-02-2016، 02:33 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 02:22 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif ادمین با لب تاب میام نوشته ها هنوز محو میشن ولی باگوشی درسته...

لطفا اسکرین شات بگیرین و برام بفرستید ببینم چطوره

فرستادم .خصوصی رو چک کنید میسی
ادمین اگه امکانش هست گزینه ی پ خ داخل مشخصات هرکس بزارید
من فقط درصورتی میتونم به کسی پیام بدم که پست گذاشته باشه و زیرش بزنم پ خ
الان دوروزه میخوام به فرگل پیام بدم ولی پستی ازش نمیبینم.تو مشخصاتشم گزینه پ خ نبود
(09-02-2016، 02:40 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان دوروزه میخوام به فرگل پیام بدم ولی پستی ازش نمیبینم.تو مشخصاتشم گزینه پ خ نبود

برو توی پروفایل هرکس که میخوای
روی اون شکلی که سمت چپ هست ب شکل گوشی تلفن هست بزن ارسال پیام برات میاد Shy.gif
(09-02-2016، 02:42 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 02:40 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو توی پروفایل هرکس که میخوای
روی اون شکلی که سمت چپ هست ب شکل گوشی تلفن هست بزن ارسال پیام برات میاد Shy.gif

باگوشی ک میام اونجا نداره!نمیاد
من الان باگوشی چک کردم بود...

Highslide JS
خب دوستان راهنمایی کردن اول برو توی پروفایلش و بعد روی شکل تلفن کلیک کن - یا اینکه اضافش کن به لیست دوستات بعد روی چرخ دنده کلیک کن بعد لیست دوستان رو بزن میتونی براش پیام ارسال کنی
(09-02-2016، 02:38 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 02:33 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 02:22 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif ادمین با لب تاب میام نوشته ها هنوز محو میشن ولی باگوشی درسته...

لطفا اسکرین شات بگیرین و برام بفرستید ببینم چطوره

فرستادم .خصوصی رو چک کنید میسی

این مورد را با طراح در میان گذاشتم بررسی میکنن - ولی به احتمال زیاد مشکلی نداره تقریبا 2 دهم ثانیه متن ها باز میشن پیشنهاد میکنم یه بار کوکی مرورگرتون رو پاک کنید و دوباره تست کنید
(09-02-2016، 02:49 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS
چقد تو گوشی شما باکلاسه
تو گوشی من همه چی قاطیه مثه وقتیه ک اتاقم خیلی نامرتبه!!
توگوشی اصلأ چرخدنده و گوشی و... ندارم و همه چیز به شکل مربعه
فونتش حتمأ واسه من نمیخونه
بیخیال
Shy.gif عکس گوشیتو بذار ببینم چطوریه
میسی ادمین باشه حتما امتحان میکنم
(09-02-2016، 02:59 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 02:49 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS
چقد تو گوشی شما باکلاسه
تو گوشی من همه چی قاطیه مثه وقتیه ک اتاقم خیلی نامرتبه!!
توگوشی اصلأ چرخدنده و گوشی و... ندارم و همه چیز به شکل مربعه
فونتش حتمأ واسه من نمیخونه
بیخیال
خب شما هم با مرورگر پیشفرض گوشیت بیا شاید درست شد الان دیگه قالب 90 درصد سایت ها با گوشی های جاوا سازگار نیست چون کاربران گوشی های جاوا به شدت کم هستن
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20