موبایل روز

نسخه‌ی کامل: رونمایی از قالب جدید موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
(10-02-2016، 03:54 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیشه قالب قبلیو بزارین??این واقعا بد شده.هیچی سر جاش نیس.ن میشه پیام خصوصی رو درست ارسال کرد ن چیزای دیگه 
با گوشی شدیدا کار باهاش سخته

سلام چه مشکلی داره ؟ والا این قالب کاملا با موبایل سازگاره از مرورگر گوگل کروم استفاده کنید قالب کاملا تست شده است
دوستان لطفا تموم مشکلات قالب را اعلام کنید هر مشکلی که با قالب دارید می تونید اینجا اعلام کنین
Shy.gif ادمین قالب جدیدت عالیه هم برای گوشی هم لب تاب بعضیا ایرادات  میگیرن
(10-02-2016، 09:40 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره برای کسایی ک شاید گوشی جاوا یا غیراز گوگل کروم باشن سخت باشه. ولی بقیه ایرادات واقعا ب حق نیست. کم کم این قالب برای همه جا میفته  Biggrin.gifموفق باشید

این موردم بررسی میکنم اگه امکانش باشه درستش میکنم ولی خب الان 99 درصد مردم اندروید دارن
بچه ها من گزینه های تنظیم هشدار بجز دوتای اخر بقیه رو تیک زدم ولی نه  وقتی پاسخمو میدن نه سپاس و اعتبار هشداری نشون نمیده زنگه خرابه  Sad.gif
سلام سايت خيلي زيبا شده ... ممنون از شما ....  مشكل سافاري هم حل شده  Lightbulb.gif
(10-02-2016، 10:39 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من گزینه های تنظیم هشدار بجز دوتای اخر بقیه رو تیک زدم ولی نه  وقتی پاسخمو میدن نه سپاس و اعتبار هشداری نشون نمیده زنگه خرابه  Sad.gif

نه خراب نیست یه بار کامل با کنترل + شیفت + آلت کش و کوکی را پاک کن بعد همه گزینه رو فعال کنن ببین درست میشه یا نه بعد تک تک هر کدومو نخواستی غیر فعال کن چون برای من مشکلی نداره
(10-02-2016، 10:42 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام سايت خيلي زيبا شده ... ممنون از شما ....  مشكل سافاري هم حل شده  Lightbulb.gif

به به عالی - ممنون از نظرتون
هر چه میگذره قالب جدید دلچسب تر میشه چون بنظرم نکات کوچکتر در اون درنظر گرفته شده و کاملتر میشه ... اولش خودم سردر گم شدم ولی هر چه میگذره بیشتر ازش خوشمون میاد:-)
(10-02-2016، 10:00 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2016، 09:40 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره برای کسایی ک شاید گوشی جاوا یا غیراز گوگل کروم باشن سخت باشه. ولی بقیه ایرادات واقعا ب حق نیست. کم کم این قالب برای همه جا میفته  Biggrin.gifموفق باشید

این موردم بررسی میکنم اگه امکانش باشه درستش میکنم ولی خب الان 99 درصد مردم اندروید دارن

ادمین من جز اون 1% هستم Biggrin.gif
با اپرا کار میکنم و مشکلی نداره
راحت میشه پیام داد
و هم چیز سرجای خودشه
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20